Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Retail dhe Distribuim (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji
  • Pa përcaktuar(8)

menaxher - Retail dhe Distribuim

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 8 nga 8 rezultate (Këshilla për kërkim)

Area menaxher/e - e re

Albi Shopping

-
Prishtinë, Kosovë
Tagged as: albi group, albi shopping, area menaxher, area menaxhere, menaxhment, prishtine, reputacion, stabilitet

Menaxher i pikës (prishtinë)

Shell Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
Pozita: menaxher i pikës (prishtinë) detyrat dhe përgjegjësitë: menaxhon të gjitha punët në pikën shitëse, menaxhon me stafin dhe kujdeset maksimalisht për mbarëvajtje të punëve, menaxhimin e ruajtjes dhe rritjes së shitjeve të produkteve të kompanisë, menaxhimin e arritjeve të synimeve dhe qëllimeve të vendosura për pikën shitëse, krijim...

Menaxher/e të shitjes

CEO

-
Prishtinë, Kosovë
Menaxher/e shitjesh për panaire dhe konferenca (2) (me përvojë) përgjegjësitë: shitje e hapësirave dhe stendave ekspozuese për pjesëmarrje/ekspozim të klientëve në panaire. punë në zyrë dhe teren sipas nevojës për sigurimin e klientëve që kanë interes për të qenë ekspozues në panairet që organizohen nga ceo, të ketë aftësi për negocim të ...

Menaxher/e të shitjes (prizren)

Lambario

-
Prizren, Kosovë
Kompania lambario , e cila eshte lidere ne fushen e ndriqimit, e cila ka degen qendrore ne prizren ne nje ambient shume te kendshem pune, kerkon te punesoj nje: menaxher te shitjes nese jeni punetor dhe i perkushtuar, lambario eshte nje vend ideal per te ngritur karieren ne nje nivel tjeter detyrat dhe përgjegjësitë : të kontribojë në har...

Menaxher i shitjes për suva gipsi

Knauf

-
Prishtinë, Kosovë
Knauf është një nga ekspertët dhe entuziastët kryesorë botërorë në fushën e ndërtimit. pavarësisht nga struktura apo projekti i ndërtimit – knauf e realizon atë – për dhe me klientët e saj. një karrierë në knauf do të thotë pozita pune interesante dhe të kërkuara në nivelin lokal dhe ndërkombëtar. knauf vendos standardin: -për produkte dh...

Menaxher/e dyqani, asistente të shitjes (3), përgjegjës/e në depo, depoist (2)

NIKI Tekstil

-
Prishtinë, Kosovë
Ntp te niki tekstil hap 7 vende të lira pune: pozita: 1 menaxher/e dyqani vendi i punës : prishtinë pozita: 3 asistente të shitjes (f) vendi i punës : rr. agim ramadani, prishtinë pozita: 1 përgjegjës/e në depo vendi i punës : tregu me shumicë, fushë kosovë pozita: 2 depoist/e vendi i punës : tregu me shumicë, fushë kosovë afati për aplik...

Vende të lira pune

A&M Mega Store

-
Kosovë
A&m mega store hap vende tё lira pune pёr individёt e intersuar: pozitat: menaxhere dyqani, zevendes/e menaxher/e, menaxher/e i/e shitjes, menaxher/e i/e depos, visual merchandiser/e, dhe depoist; vendi i punës : podujevë (qendra tregtare “park plazza”) orari i punë: i plotë afati për aplikim: deri më 28 / 09 / 2022 kriteret pёr pozitat m...

Zv.menaxher/e marketi, arkatare, sektorist/e

Viva Fresh Store

-
Prizren, Kosovë
Https://vivafresh-rks.com/aplikimet/apliko-per-prizren/ tagged as: arkatare, menaxher marketi, menaxhere marketi, prizren, sektorist, sektoriste, viva fresh store

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher retail dhe distribuim

Njoftime pune menaxher retail dhe distribuim dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane