Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Punë të Përgjithshme (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Lloji
  • Pa përcaktuar(5)

menaxher - Punë të Përgjithshme

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Brend menaxher, merchandiser, vozitës, faturiste

Perptuum

-
Prishtinë, Kosovë
Detyrat dhe përgjegjësitë për pozitat e lartë përmendura. 1 .brend menaxher përgjegjësitë për pozitën: brend menaxher menaxhon, organizon dhe siguron efikasitetin e tërë procesit vijues të punës në fushën e programit të caktuar të shitjes; zbaton dhe menaxhon planin vjetor te shitjes; menaxhon stafin dhe përcakton planin e shitjes; përcje...

Menaxher i shitjes, financier/e

HRC KOSOVA

-
Prizren, Kosovë
“hrc kosova” është kompani e specializuar e cila ofron shërbime të rekrutimit dhe burimeve njerëzore. “hrc kosova” në emër të klientit të saj, një nga kompanitë më prestigjioze në industrinë e ndriqimit e cila është lidere në shitjen e materialeve elektrike me shumicë dhe pakicë në kosovë dhe në tregun ndërkombëtar me lokacion në prizren,...

Kontabilist, menaxher i shitjes & asistent në financa, drejtues i pironarit (shtaplerit)

Alfa Trade

-
Prishtinë, Kosovë
Për të qenë të suksesshëm ne kemi nevoj për njërzitë më të mirë, të cilët duan sfidat dhe punën. edhe ti mund të jesh një prej tyre. jepi mundësi vetës qe të jeni pjesë e jona. alfa trade ofron një ambient modern dhe social pune për një të ardhme profesionale të suksesshme. kjo është mundësia juaj. alfa trade shpall konkurs për tri pozita...

Vende të lira pune

A&M Mega Store

-
Mitrovicë, Kosovë
A&m mega store hape vende tё lira pune pёr individёt e intersuar: pozitat : menaxhere dyqani, zevendes/e menaxher/e, menaxher/e i/e shitjes, menaxher/e i/e depos, v isual merchandiser/e , arkatare, asistente të shitjes dhe depoist; vendi i punës : mitrovicë ( qendra “lux mall”) orari i punës: i plotë afati për aplikim: deri më 23/09/2022 ...

Vende të lira pune

Plus Paints

-
Lipjan, Kosovë
Konkurs për punë plus paints është kompani tashmë lidere që nga viti 2008, e cila meret me një sërë shërbimesh dhe ofron një gamë të gjerë të produkteve si ngjyra industriale dhe produkte të ndryshme për bizneset që meren me materiale si dru, hekur dhe metal. kompania plus paint ofron ambient të mirë të punës, zhvillim në karrierë, benefi...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher pune te pergjithshme

Njoftime pune menaxher pune te pergjithshme dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane