Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Ndërtim (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

menaxher - Ndërtim

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher gjelberimi

S&D Invest

-
Tiranë, Shqipëri
“s&dinvest” është një nga kompanitë e mirënjohura në fushën e menaxhimit dheadministrimit të pronës së përpashkët, e cila menaxhonrezidenca dhe resorte turistike duke zhvilluar ambjente funksionale, tësigurta, të pastërta, të gjelbërta, të cilat ndikojnë në cilësinë e jetëses nëkomunitet. “s&d invest” përrezidencën kodra e diellit, ju fto...

“menaxher projekti” (profili arkitekt)

Dimension HR

-
Vlorë, Shqipëri
Dimension për një nga klientët e saj, një kompani të madhe ndërtimi po kërkon të rekrutojë kandidatë për pozicionin “menaxher projekti” (profili arkitekt) detyrat e pozicionit përgatitja dhe menaxhimi i buxhetit të projektit; përgatitja dhe menaxhimi i grafikut të punimeve dhe ndjekjen e ecurisë së tij; koordinon punën me strukturat e kom...

“menaxher projekti” (profili inxhinier zbatimi)

Dimension HR

-
Vlorë, Shqipëri
Dimension për një nga klientët e saj, një kompani të madhe ndërtimi po kërkon të rekrutojë kandidatë për pozicionin “menaxher projekti” (profili inxhinier zbatimi) detyrat e pozicionit përgatitja dhe menaxhimi i buxhetit të projektit; përgatitja dhe menaxhimi i grafikut të punimeve dhe ndjekjen e ecurisë së tij; koordinon punën me struktu...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher ndertim

Njoftime pune menaxher ndertim dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane