Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Menaxhim (Fshij) Fshijini të gjitha

menaxher - Menaxhim

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 123 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher/e (farmaci, barantore), menaxher/e

MAK Cosmetics

-
Prishtinë, Kosovë
Menaxher/e (1) (farmaci, barantore) menaxher/e (1) kryen detyra tjera te caktuara nga mbikëqyrësi; paga lartë osht caktu por ka mundesi edhe % të gjithë ata që mendojn që kan vetbesim dhe kan aftrsi të mira komunikues dhe aftesi menagjuese mak cosmetics i garanton një pagë europiane dhe punë jetë gjatë pran kompanis; kualifikimet dhe krit...

Menaxher/e (farmaci, barantore), menaxher/e

MAK Cosmetics

-
Prishtinë, Kosovë
Menaxher/e (1) (farmaci, barantore) menaxher/e (1) kryen detyra tjera te caktuara nga mbikëqyrësi; paga lartë osht caktu por ka mundesi edhe % të gjithë ata që mendojn që kan vetbesim dhe kan aftrsi të mira komunikues dhe aftesi menagjuese mak cosmetics i garanton një pagë europiane dhe punë jetë gjatë pran kompanis; kualifikimet dhe krit...

Menaxher hoteli

Payman Club

-
Tiranë, Shqipëri
Payman club kerkon te punesoje menaxher hoteli. e rendesishme eshte njohja e gjuheve te huaja si italisht, anglisht, gjermanisht, etj. detyrat e menaxherit jane: kujdesja per financat, organizimi i stafit, i klienteve, i puneve te hotelit, etj. preferohen kandidate me eksperience te meparshme. dergoni cv ne [email protected] .

Menaxher i shitjeve - e re

Biokom L.L.C.

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania biokom l.l.c prishtina është pjesë e grupit biokom, i pranishëm në treg në kosovë që nga shtatori i vitit 2013 është një nga kompanitë kryesore në shitjen e produkteve të destinuara për industrinë ushqimore, mjekësinë, veterinarinë, hotelet dhe restorantet. biokom është i pranishëm në shumë vende, gjë që mundëson një hap përpara ...

Menaxher/e përgjithshëm - e re

Kriteret: të ketë perfunduar studimet e larta; të ketë eksperiencë pune menaxheriale/administrative, në shkollë apo në profile të ngjashme mbi 10 vjet; eksperienca në mësidhënie përbën avantazh; të ketë njohuri të mira në përlimin e dokumentacionit dhe administrimin e tyre; njohuri të mira në programet baze të kompjuterit dhe gjuhe e huaj...

Menaxher/e (3)

VitaLand

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania vitaland, për të përmbushur vendet e lira të punës në sektorin e restorantit shpall konkurs për: menaxher/e (3) përgjegjësitë: planifikimi i detyrave dhe përgjegjësive në vendin e punës; menaxhimi i punëve dhe personelit në restorant; organizon furnizimin e restorantit me produkte të nevojshëm; maksimizon rentabilitetin duke sigu...

Menaxher/e (3)

VitaLand

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania vitaland, për të përmbushur vendet e lira të punës në sektorin e restorantit shpall konkurs për: menaxher/e (3) përgjegjësitë: planifikimi i detyrave dhe përgjegjësive në vendin e punës; menaxhimi i punëve dhe personelit në restorant; organizon furnizimin e restorantit me produkte të nevojshëm; maksimizon rentabilitetin duke sigu...

Menaxher/e kuzhine

Express Store

-
Pejë, Kosovë
Konkurs pune pozitat: menaxher/e kuzhine vend i: pejë lloji: orari plotë detyrat dhe përgjegjësitë: njohuri rreth paisjeve teknike te kuzhinës njohuri për përgaditje të ushqimeve të jetë profesional dhe i shkathët në fushën e gastronomisë përgjegjës për zhvillim dhe menaxhim te stafit. ju përfitoni: saktësi në pagë sigurim shëndetësorë as...

Profesionisti menaxher showroom

Profesionisti

-
Tiranë, Shqipëri
Agjencia e rekrutimit profesionisti pjesë e çelësi media group, në emër të klientit tonë, po kërkon një kandidat potencial për pozicionin menaxher showroom për t'u bashkuar me biznesin e tyre në zgjerim. përgjegjësitë dhe detyrat kryesore: sigurohet për përmbushjen e standarteve vizuale të showroom-it në përputhje me standartet e kompanis...

Menaxher/e (2)

MAK Cosmetics

-
Prishtinë, Kosovë
Titulli i pozitës: menaxher/e (2) kryen detyra tjera te caktuara nga mbikëqyrësi; paga lartë osht caktu por ka mundesi edhe % të gjithë ata që mendojn që kan vetbesim dhe kan aftrsi të mira komunikues dhe aftesi menagjuese mak cosmetics i garanton një pagë europiane dhe punë jetë gjatë pran kompanis; kualifikimet dhe kriteret e nevojshme ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher menaxhim

Njoftime pune menaxher menaxhim dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane