Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Menaxher Shitjesh (Fshij) Fshijini të gjitha

menaxher - Menaxher Shitjesh

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 18 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher shitjesh - e re

AGAI SHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi agai shpk me seli ne tirane kerkon te punesoje menaxher dhe agjent me eksperience ne tregun e shitjes se kabujve elektrik per territorin e shqiperise. detyrat përgjegjës për mirëmbajtjen e rrjetit ekzitues të klientëve dhe identifikimin e klientëve të rinj; ndërton, mirëmban dhe përmirëson marrëdhëniet e biznesit me klientët du...

Menaxher shitjesh - e re

Infosoft Office

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania infosoft office sh.p.k, lider ne tregtimin e artikujve kancelarike per zyra, sherbimeve te printimit etj., kerkon kandidate me experience dhe te kualifikuar per postin: menaxher shitje. kualifikimet kandidatet duhet e plotesojne kriteret e meposhtme: te kete perfunduar arsimin e larte; te kete eksperience te ngjashme m...

Menaxher shitjesh

Baufixit sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania baufixit sh.p.k ,fabrike e prodhimit te materialeve te ndertimit kerkon te punesoje menaxher per materiale ndertimi ne specifikim . detyrat përgjegjës për menaxhimin e një zone të caktuar qe i besohet dhe ndjekja e marrëdhënieve me klientët e asaj zone; përgjegjës për mirëmbajtjen e rrjetit ekzitues të klientëve dhe id...

Menaxher shitjesh

Klar&Coffee

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania klar & coffee është distributori ekskluziv i autorizuar i përfaqësimit të brandit të mirënjohur të kafes segafredo, për shqipërinë që prej vitit 2005. ne jemi në kërkim të personave të apasionuar në fushën e shitjeve. detyrat përgatit analiza të tregut, konkurrencës, dhe të çmimeve. kryen prezantimin e produkteve të br...

Menaxher shitjesh

Abissnet Sh.A.

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi abissnet është kompani që kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikacionit duke ofruar sherbimet internet, telefoni, tv, hosting, domain, etj. për fuqizimin e personelit dhe zhvillimin e njësive, ne kërkojmë të punësojmë: menaxher shitjesh. detyrat prezanton dhe shet produktet dhe sherbimet e kompanise tek klientet poten...

Menaxher/e shitjesh - e re

Përshkrimi menaxheri i shitjes do të hulumtojë, studiojë dhe do të ofertojë klientë të rinj me qëllim që të përmbushë objektivat e shëbimeve të përcaktuara nga kompania. ai/ajo do të mirëmbajë marrëdhëniet me klientët ekzistues dhe të rinj. në perputhje me objektivat vjetor të kompanisë menaxheri i shitjeve do të përpilojë një plan pune n...

Menaxher shitje (terren)

Albalight

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania albalight shpk eshte nje kompani qe merret me tregtimin dhe instalimin e materialeve elektrike dhe kerkon te punesoje menaxher shitje terreni . menaxheri shitjes duhet të arrijë objektivat e percaktuara, duke respektuar politikat e kompanisë. duhet te mbaje marrëdhënie pozitive biznes-klient, ne menyre qe te siguroje s...

Menaxher shitje ne terren - e re

Puka Uje Natyral

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania puka uje natyral kerkon menaxher shitjesh ne terren, tirane. kanditatet duhet te kene aftesi shume te mira komunikimi te kete eksperince pune ne shitjen e produkteve ushqimore te disponojne patenten e tipit b. për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju lutemi dërgoni cv-në tuaj : 0682037517

Menaxher shitje per eksport - e re

Algrafika

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania algrafika sh.p.k e themeluar ne vitin 1999, eshte kompania me e madhe tregtare, e pavarur ne tregtimin e artikujve te letres dhe te kartonave ne tregun shqiptar, ku gjithashtu operon me shitje qe nga viti 2015 dhe ne vendet si kosove, greqi, maqedoni, mal te zi, etj. kerkon kandidate te kualifikuar per postin: menaxher...

Menaxher/e rajonal/e

KRESHA PROD

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania kresha prod me aktivitet prodhimin dhe shitjen e "regina caffe" kerkon te punesoje menaxher/e rajonal/e per zonen e tiranes. detyrat rritja e efektivitetit te shitjes ne rajonin e tij/saj. organizimi i punes per gjithesecilin nga menaxheret e terrenit. vendosja e objektivave. ndjekja nga afer e problematikave te rajoni...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher menaxher shitjesh

Njoftime pune menaxher menaxher shitjesh dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane