Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Menaxher Projektesh (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë

menaxher - Menaxher Projektesh

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 7 nga 7 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher projekti - e re

Agikons

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi agikons sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. themeluar që në vitin 1996, agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: kodra e diellit 1&2 (tiranë), ''marea resort'' (kavajë), ''tarraca e ...

Menaxher projekti - e re

ITE Grup sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi "ite group" paraqitet në tregun shqiptar si një nga firmat kryesore për materiale elektrike, pajisje elektronike dhe impiante fotovoltaike. "ite group" në rolin e shitjes me pakicë dhe distributorit në shqipëri, është përfaqësuese e firmave nga më prestigjiozet në botë. partnerët tanë të rëndësishëm janë: schneider electric, ph...

Menaxher projekti

Kron Construction

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kron construction është pjesë e “pajtoni group”, një kompani ndërtimi, projektimi dhe menaxhimi që operon në treg prej vitit 2007. kompania jonë udhëhiqet nga një staf ekspertesh dhe profesionistësh që i janë dedikuar sfidave më inovatore. projektet tona sfiduese po marrin jetë dita-ditës. të lokalizuar me zyrat qëndrore në aut...

Menaxher projekti - bime medicinale dhe aromatike - e re

Përshkrimi bidaj sh.p.k. është kompani familjare e krijuar që prej vitit 1994. aktiviteti konsiston në mbledhjen, kontrollin, testimin, pastrimin, tharjen dhe eksportin e bimëve medicinale dhe aromatike. bidaj sh.p.k. kërkon te punësojë një “manaxher projekti” , për zhvillimin e aktivitetit bio të bimëve mjekësore dhe aromatike. detyrat d...

Menaxher projekti rrogozhinë - bimë medicinale dhe aromatike - e re

Përshkrimi bidaj sh.p.k. është kompani familjare e krijuar që prej vitit 1994. aktiviteti konsiston në mbledhjen, kontrollin, testimin, pastrimin, tharjen dhe eksportin e bimëve medicinale dhe aromatike. bidaj sh.p.k. kërkon te punësojë një “manaxher projekti” , për zhvillimin e aktivitetit bio të bimëve mjekësore dhe aromatike. vendi baz...

Regional focal point/mallakaster /memaliaj /selenice /tepelene /himare - e re

duapune.com

-
Mallakastër, Shqipëri
Përshkrimi helvetas swiss intercooperation , is looking for : job title : regional focal point/mallakaster /memaliaj /selenice /tepelene /himare project background ; bashki te forta project (btf) is implemented by helvetas swiss intercooperation (hsi) and financed by swiss cooperation office in albania (sco-a). the overall project goal is...

Project title: boost employment - e re

Swisscontact

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi terms of reference (tor) for project mid-term review project title: boost employment project phase: 2021 - 2024 project country: albania and kosovo september 20, 2022 1. project description and background employment plays an important role in socio-economic growth and welfare and is an important macroeconomic factor. in albania...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher menaxher projektesh

Njoftime pune menaxher menaxher projektesh dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane