Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Menaxher Marketingu (Fshij) Fshijini të gjitha

menaxher - Menaxher Marketingu

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 9 nga 9 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher marketingu - e re

Delta Publicity

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi delta publicity is a media agency operating in albania since 1996. vision delta publicity is focused on offering effective results –oriented media services; media strategy, planning and buying based on a scientific approach. mission delta publicity provides our clients with top-class account support, adding consistent value and...

Menaxher/e marketingu

duapune.com

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi pozicioni i punes: menaxher/e marketingu detyrat vlerësimi dhe optimizimi i strategjive të marketingut dhe çmimeve. analizimi i tendencave të tregut dhe përgatitja e parashikimeve. gjenerimi i ideve dhe eventeve të reja per biznesin. rritja dhe promovim i brandit dhe biznesit si ne tregun lokal dhe nderkomebtare . koordinimi i ...

Menaxher/e marketingu

Bolv-Oil sh.a

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi bolv kerkon te rekrutoje kandidate ne pozicionin "manaxher/e marketingu" adresa e punes: rruga "29 nentori", laprake, tirane kualifikimet te jete diplomuar ne bachelor ose ne master ne nje nga fushat ne vijim: marketing, komunikim, menaxhim biznesi ose ne ndonje profil te ngjashem; te kete eksperience 3 - 4 vjecare ne fushen e ...

Asistente brand manager - e re

KOSMONTE FOODS TIRANA SHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi pozicioni: asistente brand manager departamenti i blerjeve “kosmonte foods tirana” sh.p.k, kompani lider ne treg ushtron aktivitetin e saj ne fushen e importit dhe distribuimin e produkteve ushqimore ne shqiperi, kosove, gjermani dhe dubai. “kosmonte foods tirana”, ofron pune te rregullt brenda dhe jashte vendit, te qendrueshme...

Advertising manager

Sinteza Digital

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi sinteza digita l është një agjensi marketingu mediash sociale, e themeluar në 2019. me qendër në tiranë, ekipi ynë zhvillon strategji efektive dhe të përqendruara në rezultatet e marketingut për kompanitë që kerkojne te zhvillohen. ne kemi aftësitë, njohuritë dhe ekspertizën për të këshilluar dhe për të dhënë të gjitha shërbime...

Marketing manager

FOREST SHA

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi forest sh.a. është një kompani që operon prej më shumë se një dekade në tregun shqiptar. kompania ka si fokus kryesor importimin e pajisjeve dhe veglave të punës që përdoren në mirëmbajtjen dhe trajtimin e pyjeve, të pemëve, të kopshteve, të lëndinave, të sipërfaqeve të gjelbra dhe më shumë. po kërkojmë kandidatin/en e duhur pë...

Social media manager

Swiss Approval Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania e inspektimit, certifikimit dhe vlerësimit të cilësisë swiss approval albania shpk , me seli në tiranë, kërkon të punësojë një social media manager detyrat mirëmban / editon llogarite ne rrjetet sociale (facebook, instagram, linkedin). poston në mënyrë të vazhdueshme ne rrjetet sociale për reklamimin e proceseve te pun...

Social media manager (f)

Copier Computer Center

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi copier computer center kerkon te punesoje : social media manager (f) detyrat ndërtimi dhe ekzekutimi i strategjisë së mediave sociale përmes kërkimit konkurrues, përcaktimit të platformës, krahasimit, mesazheve dhe identifikimit të auditorit të gjenerojë, modifikojë, publikojë dhe ndajë përmbajtje ditore (tekst origjinal, imazh...

Menaxhere marketingu

Remax Golden

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi agjencia imobiliare re/max golden , pjese e rrjetit me te fuqishem nderkombetar dhe kombetar re/max ne fushen e pasurive te patundshme, shpall vendin vakant per menaxhere marketingu . detyrat miremban dhe zhvillon rrjetet sociale te kompanise si facebook, instagram, linkedin, menaxhimin e faqes web, si dhe maredheniet me te gji...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher menaxher marketingu

Njoftime pune menaxher menaxher marketingu dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane