Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Menaxher Logjistike (Fshij) Fshijini të gjitha

menaxher - Menaxher Logjistike

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 6 nga 6 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher logjistike - e re

Aluflor

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi aluflor mundëson ndërtimin e fasadave të teknologjisë së lartë, dritareve dhe dyerve duke përdorur sisteme të profileve të aluminit, pajisje të përpunimit, aksesorëve dhe ekspertizë teknike të cilësisë më të lartë. për më tepër aluflor ka vendosur standarde të larta teknologjike në industrinë e ndërtimit. përfitimi funksional i...

Menaxher logjistike

duapune.com

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi pozicioni i punes: pergjegjes logjistike detyrat pershkrim i detyrave: menaxhim i njesise se shofereve dhe portiereve, kujdeset per mirembajtjen e flotes se automjeteve, organizon turnet e punes; pergatit raporte mujore per shpenzimet mujore, monitoron difektet ne flote dhe kujdeset te siguroje oferten me te mire ne treg ; merr...

Menaxher logjistike

Baboon Food Delivery

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi pozicioni: menaxher logjistike sektori: logjistikë vendndodhja: tiranë menaxheri i logjistikës raporton te ceo dhe është përgjegjës për operacionet e përgjithshme të logjistikës dhe shërbimit, ndjeken e performancës dhe kostot operacionale logjistike. detyrat përgjegjësitë: përgjegjës për operacionet e përditshme të departament...

Menaxher logjistike

FEDOS

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi fedos shpk, nje nder shoqerite lider e shqiperi ne fushen e importit dhe shperndarjes ne sektorin e pajisjeve spitalore, shpall vakant pozicionin: menaxher logjistike detyrat mbajtja e korrespondecës me furnitorët e huaj; mbajtja e korrespondencës me kompanitë e transportit (e-mail dhe telefonata); kontrolli i packing list; inv...

Menaxher flote dhe magazine (m)

ALKOS GROUP

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi alkos group albania eshte distributori ekskluziv per tregetimin e markave me te njohura nderkombetare ne fushen e artikujve shtepiak dhe te konsumit, kozmetikes dhe te kujdesit personal, me zyra qendrore ne autostraden tirane – durres, km 12, shpall vakant pozicionin e punes: menaxher flote dhe magazine (m) menaxheri flotes dhe...

Specialist logjistike

ALKOS GROUP

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi alkos group, shpall të lirë pozicionin e punes: përgjegjës logjistike përgjegjësi i logjistikës është përgjegjës për plotësimin e nevojave operative të njësive të biznesit; për planifikimin dhe manaxhimin e të gjithë aktiviteteve të shpërndarjes, transportit, zinxhirit të furnizimit, magazinimit dhe shërbimit/kujdesit ndaj klie...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher menaxher logjistike

Njoftime pune menaxher menaxher logjistike dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane