Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Menaxher Departamenti (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë

menaxher - Menaxher Departamenti

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxhere per departamentin e higjenes dhe pastrimit

METANI shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi metani ddd per deparatamentin e higjenes dhe pastrimit kerkon te punesoje nje menaxhere per departamentin e higjenes dhe pastrimit . detyrat organizimin e stafit sipas grafikut te sherbimeve. kontrollin e cilesise se sherbimit. kontrolli dhe manaxhimi i sasise dhe cilesise se detergjenteve te perdorur. komunikimin mbi problemat...

Drejtuese logjistike

Globe Shops shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania globe , e krijuar në vitin 2002, lider ne fushen e tregetimit te pajisjeve elektronike dhe elektroshtepiake te brandeve më të mira nderkombetare me çelësin e suksesit "stafin e përkushtuar ndaj kerkesave dhe pritshmerive te klientit" kerkon te punesoje: drejtuese logjistike detyrat siguron zhvillimin dhe përmirësimin e...

Drejtor shitjesh

Agikons

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi drejtor i shitjes është përgjegjës për arritjen e objektivave të shitjes, menaxhimin e marrëdhënieve me klientin duke koordinuar e ekipin e shitjeve. detyrat harton dhe zbaton strategjinë e përgjithshme të shitjeve në përputhje me strategjinë dhe objektivat e kompanisë duke e detajuar në plane veprimi mujore. rekomandon dhe adm...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher menaxher departamenti

Njoftime pune menaxher menaxher departamenti dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane