Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Marketing, Reklamim & PR (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

menaxher - Marketing, Reklamim & PR

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher i divizionit të marketingut

Korporata Rugove

-
Prishtinë, Kosovë
Korporata rugove , është kompani vendore me përvojë shumëvjeçare në industrinë e ushqimit, me brende të mirënjohura kosovare si ujë rugove dhe djathë rugove . të gjithë të interesuarit që duan të bëhen pjesë e korporatës sonë, ftohen që të aplikojnë për pozitën e hapur të punës: menaxher i divizionit të marketingut disa nga përgjegjësitë ...

Konsulent/e marketingu, menaxher/e shitje, promotore

Green Life

-
Prishtinë, Kosovë
Jeni në kërkim të një pune që të siguroni pavarsi financiare? rritje profesionale? mundësi trajnimi në florida, usa? green life kosovo , distributor eksluziv i “carico international”, florida/usa lançon pozicionet vakante për; part & full time! konsulent/e marketingu, menaxher/e shitje & promotore! mosha 25-45 vjeç pagë bazë 500€ – 800€! ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher marketing reklamim pr

Njoftime pune menaxher marketing reklamim pr dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane