Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Marketing (Fshij) Fshijini të gjitha

menaxher - Marketing

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 198 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher/ marketingu

KiKxxl & evroTarget LLC

-
Prishtinë, Kosovë
Kikxxl & evrotarget llc vazhdon trendin e rritjes...ne po kërkojmë një menaxher marketingu që t'i bashkohet ekipit tonë në menaxhimin e rrjedhës dhe planifikimin e aktiviteteve të marketingut... detyrat dhe përgjegjësitë kryesore • planifikon, organizon dhe siguron ekzekutimin e të gjitha aktiviteteve të marketingut në përputhje me strate...

Menaxher/e marketingu - e re

Lufra shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Lufra group, e krijuar mbi 28 vite më pare, është sot kompania më e madhe e produkteve te qumeshtit në vende. me fabrikë në lushnje, rrogozhinë dhe një fabrikë uji në dukat, vlorë, dhe prezente në të gjithë shqipërinë me mbi 40 produkte të ndryshme për konsumatorin. aktualisht per kompanine dukat kërkon të punësojë një menaxher/e marketin...

Menaxher bar-restorant

[email protected]

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet menaxher bar-restorant me eksperience! kerkohen qe personat e interesuar te jene energjike dhe te motivuar! ofrohen: kushte komode te punes paga te kenaqshme kontrate te rregullt pune. dergoni cv ne : [email protected] ose na kontaktoni ne nr: 0689011005

Tirane kerkohet menaxher shitjesh

Akademia Progress

-
Tiranë, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te menaxher shitjesh ne tirane kriteret qe duhet te plotesoj kandidati: 1. eksperience minimumi 1 vit ne kompani programimi dhe digital marketing 2. bachelor ose master ne shkencat e natyres 2. aftesi komunikimi shume te mira ne anglisht 3. mosha 27-35 ofrohet: 1. paga ne...

Kristofor kolombi menaxher/e marketingu

Kristofor Kolombi

-
Tiranë, Shqipëri
Shkolla amerikane kristofor kolombi kërkon të punësojë menaxher/e marketingu. detyrat dhe përgjegjësitë: të krijojë strategji afatshkurtra dhe afatgjatë për kompaninë. të kujdeset për fushatat e marketingut që kompania ndërmerr. bën raporte për ecurinë e fushatave të marketingut. zbatimi i planeve sipas objektivave/afateve të percaktuara....

Menaxher i komunitetit në shtëpi

YOUNITEDCREDIT

-
Prishtinë, Kosovë
Si pjesë e misionit tuaj si menaxher i komunitetit, ju jeni përgjegjës për komunikimin e strukturës. ju animoni hapësirat e ndryshme të komunikimit në perimetrin tuaj dhe prodhoni mbështetje tërheqëse dhe krijuese të komunikimit, në mënyrë të pavarur. ju do të merrni pjesë në zhvillimin e reputacionit elektronik të strukturës. misionet tu...

Menaxher/e i/e marketingut digjital

AB Bajrami sh.p.k

-
Prishtinë, Kosovë
Ab bajrami shpall konkurs per: menaxher/e i/e marketingut digjital detyrat & përgjegjësitë menaxhimi i rrjeteve sociale (facebook,instagram), zhvillimin dhe përmirësimin e njohjes së brand-it & shërbimeve, postimi i artikujve/postimeve në web, zhvillimi i marketingut strategjik me anë të trendeve të fundit të marketingut, organizimi i pro...

Menaxher/e i/e marketingut digjital

AB Bajrami Sh.P.K.

-
Prishtinë, Kosovë
Ab bajrami shpall konkurs per: menaxher/e i/e marketingut digjital detyrat & përgjegjësitë menaxhimi i rrjeteve sociale (facebook,instagram), zhvillimin dhe përmirësimin e njohjes së brand-it & shërbimeve, postimi i artikujve/postimeve në web, zhvillimi i marketingut strategjik me anë të trendeve të fundit të marketingut, organizimi i pro...

Menaxher/e i/e marketingut digjital

AB Bajrami sh.p.k

-
Prishtinë, Kosovë
Ab bajrami shpall konkurs per: menaxher/e i/e marketingut digjital detyrat & përgjegjësitë menaxhimi i rrjeteve sociale (facebook,instagram), zhvillimin dhe përmirësimin e njohjes së brand-it & shërbimeve, postimi i artikujve/postimeve në web, zhvillimi i marketingut strategjik me anë të trendeve të fundit të marketingut, organizimi i pro...

Coiffance albania kerkojme menaxhere/teknike bojerash

Coiffance Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Coiffance albania kerkon te zgjeroje stafin kerkojme te punesojme nje menaxher/e / teknik/e ne fushen e parukerise. kushtet dhe kriteret: -te kete eksperience pune ne fushen e menaxhimit dhe shitjes -te kete informacion mbi fushen e parukerise. -te jete e komunikueshme -te jete mbi 25 vjec *paga baze + % per cdo shitje (paga shume e kenaq...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher marketing

Njoftime pune menaxher marketing dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane