Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:IT dhe Zhvillim softesh (Fshij) Fshijini të gjitha

menaxher - IT dhe Zhvillim softesh

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 534 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher/e it - e re

Pharma One shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Pharma one është distributori kryesor farmaceutik në shqipëri me mbi 20% të vlerës së tregut. misioni yne është sherbimi në kohën dhe cilësinë e duhur të të gjithë kërkesave të tregut farmaceutik. aktualisht, kërkojme të punësojme një: menaxher/e it detyrat dhe përgjegjesitë : · të menaxhojë llogaritë e perdoruesve, të drejat e aksesit në...

Asistent menaxher produkti

Infosoft Group

-
Tiranë, Shqipëri
Infosoft group shpk, kerkon te punesoje: asistent menaxher produkti detyra dhe pergjegjesi: njeh mire gamen e produkteve qe mbulon dhe specifikimet e tyre. kryen porosite per produkte tek furnitoret. ndjek statusin e porosise ne sistemin e furnitorit perkates. njeh permbajtjen e kontratave te shitjes me furnitoret e produkteve qe mbulon. ...

Sales manager

New Born Media

-
Prishtinë, Kosovë
Për të gjithë personat komunitativ, entuziast dhe të interesuar për punë si menaxher/e i/e shitjes. new born media është në kërkim për kandidatë potencial në këtë pozitë si dhe ofron mundësi të rritjes në karrierë. mund të aplikoni duke dërguar cv-në tuaj me subjekt “menaxher/e i/e shitjes” në email adresën: [email protected]

Junior/mid java developer (remote) - e re

E-Dea Transport Technology

-
Prishtinë, Kosovë
About e-dea e-dea is a leading provider of cutting edge solutions for ferry companies, roro, ports and terminals based in italy. with more than 19 years of experience, we are committed to bring their business to the next level providing the insights and confidence they need to achieve, and consistently exceed, their business goals. in 201...

Senior java developer (remote) - e re

E-Dea Transport Technology

-
Prishtinë, Kosovë
About e-dea e-dea is a leading provider of cutting edge solutions for ferry companies, roro, ports and terminals based in italy. with more than 19 years of experience, we are committed to bring their business to the next level providing the insights and confidence they need to achieve, and consistently exceed, their business goals. in 201...

Middle/senior unreal engine engineer - e re

IT Advisors

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet nje team prej 4-5 senior unreal engine engineers per nje projekt amerikan. me page shume te mire.

Middle/senior blockchain developer - e re

IT Advisors

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet nje blockchain developer, me njohuri ne solidity per nje projekt amerikan. paga shume e mire.

Customer service representative - e re

Përshkrimi touch support is a us-based company that works as a strategic partner to diverse technology firms and assists them with exceptional customer service. our teams support a wide range of technologies, including linux, windows servers, various cloud platforms, and saas. since the pandemic, we've learned that our staff prefers worki...

Junior it support specialist - e re

Përshkrimi you have always been interested in it but haven't yet found your way in? or have you just started learning about technology and want to put your passion into a career? then, this is the perfect time and place to make it happen! touch support is a us-based company that works as a strategic partner to diverse technology firms and...

Mobile app developer - e re

Përshkrimi poweroffice is a leading philippines & latin america outsourcing company providing dedicated remote staff and offshore staffing services. www.poweroffice.ph we have offices in new york (headquarters), colombia and the philippines, and are growing rapidly into other world markets (including ukraine, georgia, albania and many mor...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher it dhe zhvillim softesh

Njoftime pune menaxher it dhe zhvillim softesh dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane