Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Hoteleri Dhe Turizëm (Fshij) Fshijini të gjitha

menaxher - Hoteleri Dhe Turizëm

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 9 nga 9 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher - e re

Lounge Bar

-
Prishtinë, Kosovë
Bar restorant me lokacion ne nje nga qendrat me te reja ne prishtine, kerkon te punesoje manaxher me eksperience ne fushen e gastronimise. te interesuarit te kontaktojne ne telefon ( jo viber)

Menaxher turizmi

ATDG

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania atdg (art and tourism development group) , një nga kompanitë lider në fushën e turizmit dhe hotelerisë, me një shtrirje të gjerë në bregdetin shqiptar. ju fton të aplikoni në pozicionin e menaxherit të turizmit për strukturat që kompania ushtron aktivitetin në jug të vendit. menaxher turizmi përshkrim i përgjithshëm menaxheri i t...

Menaxher mirëmbajtje

ATDG

-
Tiranë, Shqipëri
Art & tourism development group (atdg) është një nga kompanitë lider në industrinë e hotelerisë dhe turizmit, me një shtrirje të gjerë në bregdetin shqiptar. me dhoma dhe apartamente elegante të përshtatshme në vende shumë prestigjioze, do të gjeni vendin ideal për një biznes produktiv dhe për të kaluar një kohë të lirë e të këndshme. pad...

Menaxher të përgjithshëm

Meshtekna Residence

-
Shtërpcë, Kosovë
Meshtekna residencenë brezovice (kosovë) kërkon: menaxher të përgjithshëm përshkrim i përgjithshëm menaxheri i përgjithshëmështë përgjegjës për menaxhimin e punonjësve, marketingut, koordinimin dheadministrimin e shërbimeve hoteliere si dhe objekteve të akomodimit. detyrat dhe përgjegjësitë : · maksimizojnëtë ardhurat nëpërmjet marketimit...

3 menaxher/e

Mondo Coffee

-
Ferizaj, Kosovë
Dergo cv ne [email protected]

Konkurs për menaxher restauranti

Restaurant "Te Halimi" SH.P.K.

-
Prishtinë, Kosovë
Restaurant "te halimi" sh.p.k. shpall: konkurs për plotësimin e vendit të punës: menaxher i restaurantit “restaurant te halimi” sh.p.k. me seli kryesore në prizren, është restaurant me traditë shumëvjeçare në gastronomi i cili ofron kushte profesionale duke i plotësuar të gjitha standardet ndërkombëtare, si dhe duke ju mundësuar ngritje t...

Menaxher i marrëdhënieve me klientë

THE BOX

-
Prishtinë, Kosovë
Custom relation manager detyrat dhepërgjegjësitë: · ndërtimi dhemirëmbajtja e marrëdhënieve e me klientët kryesorë · zgjidhja eankesave të klientëve shpejt dhe me efikasitet · mbajtja eklientëve të azhurnuar për të rejat e fundit · kuptimi inevojave kryesore individuale të klientit dhe adresimi i tyre · njohja ekonkurrencës tuaj dhe strat...

Bedstation bar&hostel kerkon te punesoje menaxher

Bedstation Bar&Hostel

-
Shkodër, Shqipëri
Kriteret qe kerkohen jane: -eksperienc pune -te kete leje drejtimi -te zoteroje minimumi nje gjuhe te huaj (anglisht) me shume perben avantazh -te jete flexibel me oraret -te kete komunikim te mire

Oferta pune hoteliere

Skyspring Hotel

-
Tiranë, Shqipëri
Manuali i skyspring hotel dhe resort dëshiron të reklamojë përmes këtij mediumi që ne po kërkojmë që stafi i ri të plotësojë disa nga pozicionet e tij të lira. ne jemi duke punësuar urgjentisht punëtorë të rinj që do të funksionojnë në degën tonë të re këtu në new york, ndërmarrja ka nevojë për punonjës meshkuj dhe femra për të mbushur ka...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher hoteleri dhe turizem

Njoftime pune menaxher hoteleri dhe turizem dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane