Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Gastronomi (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

menaxher - Gastronomi

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher/e, arkëtar/e, kamarier/e, operatore telefonike për gjuhë shqipe dhe gjuhë angleze - e re

SushiCO

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune kompania: sushico kosova sh.p.k afati për aplikim: deri më: 19/05/2021 pozitat: menaxher/e, arkëtar/e, kamarier/e, operatore telefonike për gjuhë shqipe dhe gjuhë angleze. për kompaninë sushico kosova sh.p.k është kompani e themeluar në vitin 2018 dhe është partner i franshizës sushico. detyrat: detyrat caktohen në bazë të po...

Menaxher/e, arkëtar/e, kamarier/e, operatore telefonike për gjuhë shqipe dhe gjuhë angleze - e re

SushiCO

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune kompania: sushico kosova sh.p.k afati për aplikim: deri më: 19/05/2021 pozitat: menaxher/e, arkëtar/e, kamarier/e, operatore telefonike për gjuhë shqipe dhe gjuhë angleze. për kompaninë sushico kosova sh.p.k është kompani e themeluar në vitin 2018 dhe është partner i franshizës sushico. detyrat: detyrat caktohen në bazë të po...

Vende të lira të punës (5)

LORD Restaurant & Lounge

-
Prishtinë, Kosovë
Lord restaurant shpall konkurs per pozitat: 1 host/menaxhere 3 kamarier/e 1 shankist/e kushtet: efikasitet gjatë orarit të punes aftësi në punë ekipore aftësi komunikuese me klientët kandidatët që dëshirojnë të aplikojnë duhet të aplikojnë përmes numrave: 044306840 043940326 tags lord restaurant lord host menaxher menaxhere kamarier kamar...

Vende të lira të punës (5)

LORD Restaurant & Lounge

-
Prishtinë, Kosovë
Lord restaurant shpall konkurs per pozitat: 1 host/menaxhere 3 kamarier/e 1 shankist/e kushtet: efikasitet gjatë orarit të punes aftësi në punë ekipore aftësi komunikuese me klientët kandidatët që dëshirojnë të aplikojnë duhet të aplikojnë përmes numrave: 044306840 043940326 tagged as: host, kamarier, kamariere, lord, lord restaurant, men...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher gastronomi

Njoftime pune menaxher gastronomi dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane