Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Ekonomi dhe Financa (Fshij) Fshijini të gjitha

menaxher - Ekonomi dhe Financa

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 116 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher finance

Përshkrimi albanian distribution company (adc)- partner zyrtar i vodafone kërkon të punësojë: menaxher finance . detyrat nxjerrja e bilancit vertetues si dhe pregatitja e pasqyrave financiare ne baza mujore. zhvillimi i procedurave dhe praktikave per zbatim nga ana e punonjesve te departamentit te finances, percaktimi i detyrave dhe pergj...

Menaxher i shitjes, financier/e

HRC Kosova

-
Prizren, Kosovë
“hrc kosova ” është kompani e specializuar e cila ofron shërbime të rekrutimit dhe burimeve njerëzore. “hrc kosova” në emër të klientit të saj, një nga kompanitë më prestigjioze në industrinë e ndriqimit e cila është lidere në shitjen e materialeve elektrike me shumicë dhe pakicë në kosovë dhe në tregun ndërkombëtar me lokacion në prizren...

Menaxher biznesi – profesor (part time në fundjavë)

Pozitë pune: instruktor për mësimdhjen në kursin profesional – menaxher i ndërmarrjeve mikro dhe të vogla. aplikanti duhet: – të ketë kryer studimet e larta në profilin administrim/menaxhim biznesi, marketing, ekonomi; – të ketë përvojë pune mbi 5 vite në pozita të ngjashme; – të ketë eksperiencë në mësimdhënie përbën përparësi; – të njoh...

Ekonomiste per supermarket durres - e re

KMY

-
Durrës, Shqipëri
Përshkrimi ekonomist / ekonomiste ne supermarketet kmy kualifikimet arsim i larte ekonomik. te kete njohuri shume te mira te paketes baze ms office (windows, excel; power point). programit financa 5, alpha. njohja e programit. navision perben avantazh. te kete perkushtim maksimal gjate orarit te pune. te jete e komunikueshme me koleget dh...

Financiere - e re

ISDC

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi "i.s.d.c" dega në shqipëri e kompanisë prestigjoze i.s.d.c ltd me qëndër në zvicër ushtron aktivitetin e saj edhe në shqipëri që prej 2009 me bazë prodhimin dhe shitjen e lëndës së parë me cilësinë më lartë të materialeve të ndërtimit dhe infrastrukturës, import- eksportin dhe ndërtimin. i.s.d.c kërkon një financiere . detyrat ...

Specialiste finance - e re

Globe Shops shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania globe nisi aktivitetin në fushën e tregtimit të pajisjeve elektroshtëpiake dhe elektronike në vitin 2002, me showroom-in e parë “electrolux’’ në tiranë. hap pas hapi, ajo u konsolidua duke arritur të jetë një nga kompanitë lider në vend. në globe ne jemi të përkushtuar për rritjen e biznesit tonë, duke zhvilluar burime...

Prime recruitment albania kërkon të rekrutojë 4 kandidatë për pozicionin vakant arkëtar/e- qipro - e re

Prime Recruitment Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Prime recruitment albania po kërkon të rekrutojë 4 kandidatë për pozicionin vakant arkëtar/e për resortin më të madh në qipro . kërkohet: ✔ nivel mesatar i gjuhës angleze ✔ eksperienca e mëparshme përbën avantazh ofrohet: ✔ kontratë e rregullt pune minimumi 1 vjeçare ✔ akomodim, ushqim dhe transport të përfshira ✔ paga 1000 euro neto të i...

Ekonomiste - e re

Brandville

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi brandville është një kompani e fokusuar në tregtimin e produkteve të përdorura të luksit. fokusi i kompanisë është blerja me qëllim rishitjen, e produkteve second-hand. kompania operon brënda vendit me dyqan fizik, dhe jashtë me anën e shitjeve online. detyrat regjistrimin e faturave te shitjes. regjistrimin e faturave te blerj...

Ndihmes/e ekonomist - e re

Success Invest shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi puna realizohet ne kushte komode, dhe mund te biem dakord per ta realizuar me kohe te plote ose te pjeshme. detyrat perpilimi dhe regjistrimi i faturave te shitjes dhe shoqerimit. perpunimi dhe regjistrimi i faturave te blerjes ne perputhje me platformen e faturave. perpilimi dhe regjistrimi i transfertave bankare, mandat arket...

Ekonomiste - e re

AUTO START GROUP SPORT SELECT

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi auto start group asg o forn vend pune te lire per : ekonomiste detyrat detyrat • rregjistrim fatura shitje dhe blerje për shpenzime dhe të ardhura. • menaxhimi i arkes. • rregjistrimi i veprimeve të magazines. • rakordim dhe kontroll i llogarive të likujditetit, ndjekja e problematikave të likujditetit deri në zgjidhje • pagesa...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher ekonomi dhe financa

Njoftime pune menaxher ekonomi dhe financa dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane