Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Burime Njerëzore (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

menaxher - Burime Njerëzore

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Trajnim – menaxhimi i hr/bnj

HR Bee

-
Prishtinë, Kosovë
Detyrat dhe funksionet kryesore të një menaxher-i/je të burimeve njerëzore janë më shumë sesa thjesht të merreni me “anën njerëzore” brenda biznesit, gjithashtu nënkupton planifikimin dhe përmbushjen objektive të qëllimeve strategjike të organizatës për të cilën ju (do të) punon. si i tillë, një menaxher i mirë i burimeve njerëzore duhet ...

Trajnim - menaxhimi i hr/bnj

HR Bee

-
Prishtinë, Kosovë
Detyrat dhe funksionet kryesore të një menaxher-i/je të burimeve njerëzore janë më shumë sesa thjesht të merreni me "anën njerëzore" brenda biznesit, gjithashtu nënkupton planifikimin dhe përmbushjen objektive të qëllimeve strategjike të organizatës për të cilën ju (do të) punon. si i tillë, një menaxher i mirë i burimeve njerëzore duhet ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher burime njerezore

Njoftime pune menaxher burime njerezore dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane