Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Asistent Menaxher (Fshij) Fshijini të gjitha

menaxher - Asistent Menaxher

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistent menaxher

AZA Electronic

-
Lezhë, Shqipëri
Përshkrimi aza electronics eshte ne kerkim te pozicionit: asistent menaxher vendodhja: lezhe përmbledhja e pozicionit: asistent menaxheri i dyqanit mbështet dhe ndihmon menaxherin e dyqanit në organizimin e të gjithë punëve në dyqan sipas politikës së kompanisë; përgjegjësia kryesore e tij është ndjekja e përditshme e punëve me qëllim dre...

Asistent/e menaxher projekti - e re

Agikons

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi agikons sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. themeluar që në vitin 1996, agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: kodra e diellit 1&2 (tiranë), ''marea resort'' (kavajë), ''tarraca e ...

Zevendes menaxher dyqani well

ALKOS GROUP

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi well sh.p.k., me zyra qendrore në autostradën tiranë – durrës, km 12,për rrjetin e tij drugstore kërkon të rekrutojë për qytetin e tiranës punonjëstë kualifikuar në pozicionin: zëvendës menaxher dyqani(f/m) funksioni bazë dhe qëllimi i përgjegjësive zëvendës menaxheri/ja i/e dyqanit mbështet dhe ndihmon menaxherin/en e dyqanitn...

Assistant sales manager

FiCOM & Partners

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi ficom & partners, është kompani tregtare dhe konsulence që operon në shqipëri edhe ballkan. kompania kërkon të punësojë personel në pozicionin e mëposhtëm: assistant sales manager kualifikimet të kenë mbaruar arsimin e lartë. të flasi greqisht eshte kusht i domosdoshem dhe gjuhen angleze te folurit dhe te shkruarit mbi nivel me...

Asistente ne departamentin produkte

Infosoft Office

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania infosoft office sh.p.k, lider ne tregtimin e artikujve kancelarike per zyra, kerkon te punesoje kandidate te kualifikuar per postin: asistente ne departamentin e produkteve . detyrat detyrat dhe pergjegjesite kryesore jane: asiston menaxheret e departamentit ne detyra te caktuara. mban kontakte me furnitoret vendas, me...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher asistent menaxher

Njoftime pune menaxher asistent menaxher dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane