Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Arkatar (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

menaxher - Arkatar

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher/e, zv. menaxher/e, arkëtare, sektoriste, shitës / depoist

Albi Shopping

-
Lipjan, Kosovë
[email protected]

Menaxher\e dyqani, arkatar\e, asistent\e të shitjes, depoist\e - e re

A&M Mega Store

-
Kosovë
A&m mega store hap vende t ё lira pune p ё r individ ё t e intersuar me rastin e hapj e s s ё pik ё s m ё t ё re : pozitat : menaxher\e dyqani, arkatar\e, asistent\e të shitjes dhe depoist\e ( m/f ) vendi i punës : podujevë – qendra tregtare “park plazza” orari i punë: i plotë afati për aplikim: deri më 12 / 12 / 2021 menaxher\e dyqani (m...

Menaxher/e, kalkulant/e, furnizues/e, depoist/e, arkatar/e, sektorist/e, mirëmajtes/e, sigurim fizik, oborrtar, menaxher...

Konkurs pune nora market , shpall konkurs në këto pozita në market: menaxher/e kalkulant/e furnizues/e depoist/e arkatar/e sektorist/e mirëmajtes/e sigurim fizik oborrtar nora market , shpall konkurs në këto pozita në restaurant: menaxher/e per restaurant kuzhinier/e ndihmës kuzhinier/e picamen pjata larës/e kamarier/e, banakier/e vendi i...

Më shumë se 15 pozita pune, administratë dhe mësimdhënie në atc prishtinë - e re

Instituti profesional atc _ prishtinë kërkon të zgjerojë stafin administrativ dhe mësimdhënës. ✅pozicione pune me kohë të plotë në administratë: • koordinatore/marketing • koordinatore/arkëtare • koordinator/e kontrollit të cilësisë • grafik dizajner • menaxher projektesh • promotor/e (shpërndares fletpalosjesh) • sanitare ✅pozicione pune...

Përgjegjës/e i/e ndërrimit, përgjegjës/e i/e pikës në food services, asistent menaxher i pikës në food services, arkëtar...

Meridian Express

-
Prishtinë, Kosovë
Vende të lira të punës me moton “n’derë t’shtëpisë”, meridian express operon me 42 dyqane në territorin e kosovës me qëllim të vetëm që të shërbejmë konsumatorët tanë në çdo lagje, duke ju kursyer kohën, duke ju ofruar produkte të freskëta dhe ambient shumë të këndshëm që promovon standarde të larta të mirëpritjes. fokusi ynë ndër vite va...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher arkatar

Njoftime pune menaxher arkatar dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane