Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Agjent shitjesh (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

menaxher - Agjent shitjesh

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher/agjent shitje per software

Strowberry Code

-
Tiranë, Shqipëri
Behu pjese e strowberry code, nje kompani programimi dhe marketingu e bazuar ne tirane. kandidati duhet te kete kualifikimet e meposhtme: - aftesi te mira komunikuese - aftesi shume te mira negociuese - aftesi ne sherbim klienti - te kete +2 vjet eksperience si agjent/menaxher shitje - te kete njohuri bazike ne fushen e teknologjise dhe p...

Fier kerkohet menaxher shitjesh ne terren

Akademia Progress

-
Fier, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te menaxher shitje ne terren fier: kriteret qe duhet te plotesoj kandidati: -te kete disponibilitet te menjehershem -te kete eksperience minimumi 3 vite -te kete fryme bashkepunimi dhe komunikim korrekt -mosha e preferuar 25+ ofrohen: -kushte shume te mira pune -pagesa 50...

Durres kerkohet menaxher shitjesh me eksperience

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress me qender ne durres ofron trajnime ne fushen e finances, drejtesise, menaxhimit, marketingut, programimit. gjithashtu sherben si forme ndermjetesimi midis punedhenesit dhe punekerkuesit. per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te menaxher shitje ne terren durres : kriteret qe duhet te plotesoj kandidati: -te ke...

Tirane kerkohet menaxher shitjesh ne terren me eksperience

Akademia Progress

-
Tiranë, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te menaxher shitje ne terren tirane: kriteret qe duhet te plotesoj kandidati: -te kete mbaruar studimet e larta -te kete disponibilitet te menjehershem -te kete eksperience minimumi 3 vite -njohes i gjuhes angleze -te kete fryme bashkepunimi dhe komunikim korrekt -mosha e...

Agjente shitje (spanjisht, gjermanisht, italisht, greqisht)

Shqipëri
Ofrojme vende pune per agjente shitje ne gjuhet: -gjermanisht (operator/desk menaxher/retention) -spanjisht (operator/desk menaxher/retention) -italisht (operator/desk menaxher/retention) -greqisht (operator/desk menaxher/retention) kerkohet: -njohje e mire e njeres prej gjuheve te kerkuara. -korrektesi dhe perkushtim ne pune. -ambicie dh...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher agjent shitjesh

Njoftime pune menaxher agjent shitjesh dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane