Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Vushtrri (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Lloji

menaxher - Vushtrri

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 9 nga 9 rezultate (Këshilla për kërkim)

Zyrtar/e për zhvillim agro-biznesi për degën në vushtrri - e re

Finca Kosovo

-
Vushtrri, Kosovë
Konkurs zyrtar për zhvillim agro biznesi – dega vushtrri përgjegjësitë: të identifikojë klientët potencial për kreditë e agro bizneseve përmes promovimit të ofertës kreditore; të monitorojë trendet dhe zhvillimet e tregut; të mbledh, analizojë dhe verifikojë informatat që lidhen me kredi kërkuesin; të ndërtojë dhe analizojë pasqyrat finan...

Zyrtar/e për zhvillim biznesi për degën në vushtrri - e re

Finca Kosovo

-
Vushtrri, Kosovë
Konkurs zyrtar për zhvillim biznesi – dega vushtrri përgjegjësitë: të identifikojë klientët potencial për kreditë e bizneseve përmes promovimit të ofertës kreditore; të monitorojë trendet dhe zhvillimet e tregut; të mbledhë, analizojë dhe verifikojë informatat që lidhen me kredi kërkuesin; të ndërtojë dhe analizojë pasqyrat financiare; të...

Zyrtar/e për zhvillim biznesi për degën në vushtrri - e re

Finca Kosovo

-
Vushtrri, Kosovë
Konkurs zyrtar për zhvillim biznesi – dega vushtrri përgjegjësitë: të identifikojë klientët potencial për kreditë e bizneseve përmes promovimit të ofertës kreditore; të monitorojë trendet dhe zhvillimet e tregut; të mbledhë, analizojë dhe verifikojë informatat që lidhen me kredi kërkuesin; të ndërtojë dhe analizojë pasqyrat financiare; të...

Zyrtar/e për zhvillim biznesi – dega vushtrri - e re

FINCA Kosovo

-
Vushtrri, Kosovë
Konkurs zyrtar për zhvillim biznesi – dega vushtrri përgjegjësitë: të identifikojë klientët potencial për kreditë e bizneseve përmes promovimit të ofertës kreditore; të monitorojë trendet dhe zhvillimet e tregut; të mbledhë, analizojë dhe verifikojë informatat që lidhen me kredi kërkuesin; të ndërtojë dhe analizojë pasqyrat financiare; të...

Mekanik

Kompania "international technical services" l.l.c. kërkon mekanik me përvojë të automjeteve(vetura tereni g-klasë, kamiona). vendi i punës është në kamp të kfor-it në kosovë. të interersuarit duhet të njohin gjuhën gjermane. kushte shumë të mira, me kontratë të rregullt pune për më shume info, ju lutem na kontaktoni përmes telefonit: 049 ...

Pest control technician (camp novo selo)

ITBM LLC

-
Vushtrri, Kosovë
Itbm group is a diversified company that provides a broad range of high-quality products and support services to government and commercial customer base. organized into five company divisions, it provides engineering & installation, operation & maintenance, logistics supply & delivery, base support services, general construction, it & tel...

Shitës/e në vushtrri

Aztech

-
Vushtrri, Kosovë
Kompania aztech është lider në fushën e shitjes me pakicë për lëminë e elektronikës në tregun kosovar. aktualisht kompania aztech zhvillon aktivitetin e saj në qytete të ndryshme të kosovës. kompania aztech shpall konkurs - vende të lira pune për pozitat: shitës/e në vushtrri kualifikimet: · preferohet të ketë të përfunduar së paku shkoll...

Shitës/e në vushtrri

Aztech

-
Vushtrri, Kosovë
Kompania aztech është lider në fushën e shitjes me pakicë për lëminë e elektronikës në tregun kosovar. aktualisht kompania aztech zhvillon aktivitetin e saj në qytete të ndryshme të kosovës. kompania aztech shpall konkurs - vende të lira pune për pozitat: shitës/e në vushtrri kualifikimet: · preferohet të ketë të përfunduar së paku shkoll...

Shitës/e në vushtrri

Aztech

-
Vushtrri, Kosovë
Kompania aztech është lider në fushën e shitjes me pakicë përlëminë e elektronikës në tregun kosovar. aktualisht kompania aztech zhvillonaktivitetin e saj në qytete të ndryshme të kosovës. kompania aztech shpallkonkurs - vende të lira pune për pozitat: shitës/e në vushtri / 1 pozita kualifikimet: · preferohet të ketë të përfunduar së paku...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher vushtrri

Njoftime pune menaxher vushtrri dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane