Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Vlorë (Fshij) Fshijini të gjitha

menaxher - Vlorë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 14 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher servisi vlore

AZA Electronic

-
Vlorë, Shqipëri
Përshkrimi menaxher servisi detyrat përgjegjësitë kryesore: motivon dhe organizon punën e teknikëve dhe të stafit që menaxhon; mban marrëdheniet direkte me furnitorët; asiston në rekrutimin e stafit teknik dhe në trajnimet e vazhdueshme të tyre; analizon rastet e problemeve të përsëritura dhe propozon zgjidhje të plota të tyre; kryen rapo...

Vlore, ofrohet vend pune menaxher marketingu

Marina Bay

-
Vlorë, Shqipëri
Bashkohuni me skuadren “maritim resort marina bay” dhe fitoni mundësinë për të pasur një përvojë ndërkombëtare. hoteli i parë me pesë yje në vlorë ju tregon standardet ndërkombëtare të hotelerisë përmes trajnimeve të vazhdueshme dhe kushteve shumë të mira të punës: 1 dite pushim/jave; 8 orë punë/ditë; transport falas; pagë e mirë; mundësi...

Vlore, ofrohet vend pune menaxher ushqim dhe pije

Marina Bay

-
Vlorë, Shqipëri
Bashkohuni me skuadren “maritim resort marina bay” dhe fitoni mundësinë për të pasur një përvojë ndërkombëtare. hoteli i parë me pesë yje në vlorë ju tregon standardet ndërkombëtare të hotelerisë përmes trajnimeve të vazhdueshme dhe kushteve shumë të mira të punës: 1 dite pushim/jave; 8 orë punë/ditë; transport falas; pagë e mirë; mundësi...

Ofrohet vend pune menaxher sigurie, green coast resort - palasë, vlorë

Balfin Real Estate

-
Vlorë, Shqipëri
Balfin real estate & hospitality është pjesë e balfin group dhe mbulon shërbime shitje & marketing në fushën e real estate dhe shërbime akomoduese në industrinë e turizmit, duke ofruar në treg një ekspertizë të nivelit të lartë. balkan finance investment group , balfin group, është një nga grupet investuese më të rëndësishme dhe më të suk...

Shqiperi, ofroj vend pune "menaxher shitjesh" ne rajonin e jugut (fier,vlore dhe gjirokaster)

DIMENSION

-
Vlorë, Shqipëri
Dimension hr per një nga klientët e saj, një kompani lider në shqipëri që operon në fushën e shitjeve dhe distribucoinin e produkteve për auto/cargo, metal, industri të drurit dhe ndërtimit po kërkon të rekrutojë “menaxher shitjesh” në rajonin e jugut (fier,vlore dhe gjirokaster) detyrat e pozicionit: mbajtja e marrëdhënies me blerësin du...

Maritim marina bay resort & casino kerkon staf

Marina Bay Resort & Casino

-
Vlorë, Shqipëri
Vlore ofrohen vende pune bashkohuni me skuadren "maritim marina bay resort & casino" dhe fitoni mundesine per te pasur nje pervoje nderkombetare. resorti luksos ne qytetin e vlores, "marina bay luxury resort & spa", ju tregon standartet nderkombetare te punesimit permes trajnimeve te vazhdueshme dhe kushteve te mira te punes: 1 dite pushi...

Vlore - ofrohen vende pune

Vlorë, Shqipëri
Vlore ofrohen vende pune bashkohuni me skuadren "maritim marina bay resort & casino" dhe fitoni mundesine per te pasur nje pervoje nderkombetare. resorti luksos ne qytetin e vlores, "marina bay luxury resort & spa", ju tregon standartet nderkombetare te punesimit permes trajnimeve te vazhdueshme dhe kushteve te mira te punes: 1 dite pushi...

Vlore - ofrojme vende pune

Vlorë, Shqipëri
Vlore ofrohen vende pune bashkohuni me skuadren "maritim marina bay resort & casino" dhe fitoni mundesine per te pasur nje pervoje nderkombetare. resorti luksos ne qytetin e vlores, "marina bay luxury resort & spa", ju tregon standartet nderkombetare te punesimit permes trajnimeve te vazhdueshme dhe kushteve te mira te punes: 1 dite pushi...

Maritim resotr marina bay vlore ofron vende pune

Marina Bay

-
Vlorë, Shqipëri
Bashkohuni me skuadren “maritim resort marina bay” dhe fitoni mundesine per te pasur nje pervoje nderkombetare. hoteli i pare me pese yje ne vlore ju tregon standardet nderkombetare te hotelerise permes trajnimeve te vazhdueshme dhe kushteve shume te mira te punes: transport falas; page e mire; mundesi per te marre bonuse dhe per te fitua...

“marina bay” vlore kerkon staf

Marina Bay

-
Vlorë, Shqipëri
Bashkohuni me skuadren “maritim resort marina bay” dhe fitoni mundesine per te pasur nje pervoje nderkombetare. hoteli i pare me pese yje ne vlore ju tregon standardet nderkombetare te hotelerise permes trajnimeve te vazhdueshme dhe kushteve shume te mira te punes: 1 dite pushim/jave; 8 ore pune/dite; transport falas; page e mire; mundesi...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher vlore

Njoftime pune menaxher vlore dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane