Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

menaxher - Tiranë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 969 rezultate (Këshilla për kërkim)

Mundesi punesimi part time per te rinjte qe disponojne patente + makine (Punë në distancë)

Ad

mee

-
Tiranë, Shqipëri
Pozicioni i punes menaxher/e ne terren page baze + % + nafte adresa: ish sheshi shqiponja na kontaktoni ne:068 31 37 070

Menaxher

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet menaxher shites mosha 20 deri ne 25 vjec aftesi kompjuterikse ne tastier . puna online vetem ne te shkruajtur. gjina:mashkull kontaktoni ketu ju lutem afati i fundit i aplikimit: 25/08/2022 15:15

Menaxher horeca - e re

A.M.G sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi a.m.g sh.p.k e themeluar qe ne vitet 90. një kompani me eksperiencë 25 vjeçare në fushën e importit dhe shpërndarjes së produkteve ushqimore të ngrira si akullore algida (magnum, corneto, carte'dor, scandal, king kone…), produkte pule lezita (kotoleta, krahe pule, finger pule, fileto pule), produkte brumi ioniki, perime polar f...

Menaxher shitjesh - e re

AGAI SHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi agai shpk me seli ne tirane kerkon te punesoje menaxher dhe agjent me eksperience ne tregun e shitjes se kabujve elektrik per territorin e shqiperise. detyrat përgjegjës për mirëmbajtjen e rrjetit ekzitues të klientëve dhe identifikimin e klientëve të rinj; ndërton, mirëmban dhe përmirëson marrëdhëniet e biznesit me klientët du...

Menaxher projekti - e re

Agikons

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi agikons sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. themeluar që në vitin 1996, agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: kodra e diellit 1&2 (tiranë), ''marea resort'' (kavajë), ''tarraca e ...

Menaxher gjelberimi - e re

Tiranë, Shqipëri
“s&d invest” eshte nje nga kompanite e mirenjohura ne fushen e menaxhimit dhe administrimit te prones se perpashket, e cila menaxhon rezidenca dhe resorte turistike duke zhvilluar ambjente funksionale, te sigurta, te pasterta, te gjelberta, te cilat ndikojne ne cilesine e jeteses ne komunitet. “s&d invest” per rezidencen kodra e diellit, ...

Menaxher marketingu - e re

Delta Publicity

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi delta publicity is a media agency operating in albania since 1996. vision delta publicity is focused on offering effective results –oriented media services; media strategy, planning and buying based on a scientific approach. mission delta publicity provides our clients with top-class account support, adding consistent value and...

Menaxher projekti - e re

ITE Grup sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi "ite group" paraqitet në tregun shqiptar si një nga firmat kryesore për materiale elektrike, pajisje elektronike dhe impiante fotovoltaike. "ite group" në rolin e shitjes me pakicë dhe distributorit në shqipëri, është përfaqësuese e firmave nga më prestigjiozet në botë. partnerët tanë të rëndësishëm janë: schneider electric, ph...

Menaxher logjistike - e re

Aluflor

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi aluflor mundëson ndërtimin e fasadave të teknologjisë së lartë, dritareve dhe dyerve duke përdorur sisteme të profileve të aluminit, pajisje të përpunimit, aksesorëve dhe ekspertizë teknike të cilësisë më të lartë. për më tepër aluflor ka vendosur standarde të larta teknologjike në industrinë e ndërtimit. përfitimi funksional i...

Menaxher supermarketi - e re

BIG MARKET

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi përcakton planin e punës të secilit punonjës në market dhe monitoron ecurinë e çdo punonjësi. ka përgjegjësinë për trajnimin zhvillimin e stafit dhe sqarimin e çdo lloj situate problematike ose jo që krijohet midis stafit në market. bën vlerësimin e stafit dhe është përgjegjës për marrjen e masave disiplinore, ndryshimet e vend...

Menaxher gjelberimi - e re

SD Invest

-
Tiranë, Shqipëri
“s&d invest” është një nga kompanitë e mirënjohura në fushën e menaxhimit dhe administrimit të pronës së përpashkët, e cila menaxhon rezidenca dhe resorte turistike duke zhvilluar ambjente funksionale, të sigurta, të pastërta, të gjelbërta, të cilat ndikojnë në cilësinë e jetëses në komunitet. “s&d invest” për rezidencën kodra e diellit, ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher tirane

Njoftime pune menaxher tirane dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane