Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Therandë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë

menaxher - Therandë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shites menaxher

M’S AG

-
Therandë, Kosovë
M’s ag eshte nje firme moderne qe prodhon pjeset e kualitetit me te larte te plastikes dhe te hekurit . ne e kerkojme nje shites qe merret me kontaktimin e myshterive dhe mundet te punoj prej shtepis .

Asistente ne administrate dhe shofera te makinerise

Agro Invest-1

-
Therandë, Kosovë
Kompania “agro invest 1” sh.p.k, shpallkonkurs për këto vende pune: - 1 punëtore për administratë, - 2 shofera për vozitjen e eskavatorit, - 2 shofera për vozitjen e kamionit. tëgjithë të interesuarit për punë, mund të na kontaktojnë në këtë numër tëtelefonit: 049 222170 ose të na vizitojnë në zyrë.

Sigurim fizik roje

Dardania Security shpk

-
Therandë, Kosovë
Dardania security shpk kerkon punëtor të sigurimit fizik,te gjith te interesuarit mund te lajmrohen ne tel 049 877 778

Shitës/e në suharekë

Aztech

-
Therandë, Kosovë
Kompania aztech është lider në fushën e shitjes me pakicë për lëminë e elektronikës në tregun kosovar. aktualisht kompania aztech zhvillon aktivitetin e saj në qytete të ndryshme të kosovës. kompania aztech shpall konkurs - vende të lira pune për pozitat: shitës/e në suharekë kualifikimet: · preferohet të ketë të përfunduar së paku shkoll...

Shitës/e në suharekë

Aztech

-
Therandë, Kosovë
Kompania aztech është lider në fushën e shitjes me pakicë për lëminë e elektronikës në tregun kosovar. aktualisht kompania aztech zhvillon aktivitetin e saj në qytete të ndryshme të kosovës. kompania aztech shpall konkurs - vende të lira pune për pozitat: shitës/e në suharekë kualifikimet: · preferohet të ketë të përfunduar së paku shkoll...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher therande

Njoftime pune menaxher therande dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane