Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Shtime (Fshij) Fshijini të gjitha

menaxher - Shtime

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 11 rezultate (Këshilla për kërkim)

Punëtor/e teknik/e - e re

Komuna e Shtimes

-
Shtime, Kosovë
Tags komuna e shtimes komuna shtime shpallje publike punetor teknik punetore teknike

Zyrtar/e për shërbime me klientë

Finca Kosovo

-
Shtime, Kosovë
Finca është institucion financiar amerikan, që operon në euroazi, lindje të mesme, afrikë dhe amerikë latine, duke shërbyer mbi 2.7 milion klientë. me qëllim të rritjes së efikasitetit në operacione, finca kosovë shpallë: konkurs zyrtar/e për shërbime me klientë - dega shtime përgjegjësitë: regjistron transaksionet e pagesave me para të g...

Zyrtar/e për shërbime me klientë

Finca Kosovo

-
Shtime, Kosovë
Finca është institucion financiar amerikan, që operon në euroazi, lindje të mesme, afrikë dhe amerikë latine, duke shërbyer mbi 2.7 milion klientë. me qëllim të rritjes së efikasitetit në operacione, finca kosovë shpallë: konkurs zyrtar/e për shërbime me klientë – dega shtime përgjegjësitë: regjistron transaksionet e pagesave me para të g...

Zyrtar/e për shërbime me klientë – dega shtime

Finca Kosovo

-
Shtime, Kosovë
Finca është institucion financiar amerikan, që operon në euroazi, lindje të mesme, afrikë dhe amerikë latine, duke shërbyer mbi 2.7 milion klientë. me qëllim të rritjes së efikasitetit në operacione, finca kosovë shpallë: konkurs zyrtar/e për shërbime me klientë – dega shtime përgjegjësitë: regjistron transaksionet e pagesave me para të g...

Ofroje pune

Individ

-
Shtime, Kosovë
Kerkoje nje kujdestare per nene mosha 82vjeqare per kujdesje 24h 7 dite javes. mundesisht te jen qift. vendi i banimit eshte i mir me nxemje qendrore me rrym, uje, kanalizim, tv, wifi e te tjera. perpos banimit dhe ushqimit marrin edhe nje rroge me marrveshje. vendi i punes ne shtime. mund te tel.+41 76 476 97 37 te henen deri te premten ...

Analist-e kreditor-e

Kreditimi Rural i Kosoves

-
Shtime, Kosovë
Kreditimi rural i kosovës sh.p.k. , është institucion mikrofinanciar i regjistruar në bqk me mision të ofrojë shërbime financiare për klientët me të ardhura të ulëta, me fokus të veçantë për bizneset mikro, të vogla, bujqësore dhe aktivitetet tjera në zonat rurale dhe urbane. kreditimi rural i kosovës sh.p.k shpall: k o n k u r s për rekr...

Konkurs pune - shitëse ne fer kamina davidovc,shtime

FER KAMINA

-
Shtime, Kosovë
Fer kamina hap vend të lirë pune për: shitëse detyrat shërbimin ndaj klientëve. ndihmon klientët në përzgjedhjen apo orientimin për gjetjen e produkteve. përkujdesja dhe mirëmbajtja e produkteve mirëmbajtja e ambientit të punes. adresa : davidovc, shtime https://goo.gl/maps/ckkmypvqpdwknjiy6 per me shume : +38349664262

Agjent i shitjes ne teren

Librex

-
Shtime, Kosovë
Kompania gjermane librex me seli ne ferizaj shpall konkurs per 25 vende te lira te punes kushtet per aplikim te ket vetur personale te jet mbi moshen 18 vjeqar qiftet kan perparsi paga me standarte evropiane bonuse ditore bonuse javore bonuse mujore trajnime jasht vendit qartifikime nga kompania per me shum info dergoje cv ne imell [email...

Agjent shitjes ne teren

Librex

-
Shtime, Kosovë
Kompania zvicrrane librex me seli ne ferizaj shpall konkurs per 30 vende te lira te punes ne ter territorin e kosoves kushtet per aplikimte jet mbi 18 vjette ket vetur personaleqiftet kan perparsi 15 vajza agjente te shitjes ne teren rroga baz plus provizione ditore javore mujorena kontaktoni ne imell [email protected]tel vib +38345216019

Agjent shitjes në teren

Librex

-
Shtime, Kosovë
Kompania zvicrrane librex me seli ne ferizaj aplikim te jet mbi 18 vjet te ket patent shofer te ket vetur personale qiftet kan perparsi trajnime seminare jash vendit rroga baz plus provizione ditore,javore, mujore 12 vajza agjente te shitjes per me shum dergoni cv tuaj ne imell [email protected] tel: vib +38345216019

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher shtime

Njoftime pune menaxher shtime dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane