Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Shkodër (Fshij) Fshijini të gjitha

menaxher - Shkodër

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 12 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher dyqani shkoder - e re

Shkodër, Shqipëri
Kompania globe, e krijuar ne vitin 2000, lider ne fushen e tregetimit te pajisjeve elektronike dhe elektroshtepiake te brandeve me te mira nderkombetare me celesin e suksesit “ stafin e perkushtuar ndaj kerkesave dhe pritshmerive te klientit” kerkon te punesoje: drejtues i dyqanit globe detyrat/pergjegjesite e pergjithshme te pozicionit ...

Menaxher dyqani globe shkoder

Globe Shops shpk

-
Shkodër, Shqipëri
Përshkrimi kompania globe , e krijuar në vitin 2000, lider ne fushen e tregetimit te pajisjeve elektronike dhe elektroshtepiake te brandeve më të mira nderkombetare me çelësin e suksesit "stafin e përkushtuar ndaj kerkesave dhe pritshmerive te klientit" kerkon te punesoje: drejtues i dyqanit globe ne shkoder detyrat menaxhimi i perditshem...

Shkoder, kerkohet menaxher dyqani

Globe Group

-
Shkodër, Shqipëri
Kompania globe , e krijuar në vitin 2000, lider ne fushen e tregetimit te pajisjeve elektronike dhe elektroshtepiake te brandeve më të mira nderkombetare me çelësin e suksesit “ stafin e përkushtuar ndaj kerkesave dhe pritshmerive te klientit” kerkon te punesoje: drejtues i dyqanit globe detyrat/pergjegjesite e pergjithshme te pozicionit ...

Menaxher shitje ne durres

B.M shpk

-
Shkodër, Shqipëri
Kompania “b.m” shpk ofron pozicion te lire pune, menaxher shitje ne durres . pozicioni: menaxher shitje ne durres. . kompania “b.m”shpk me aktivitet tregtar dhe shtrirje ne te gjithe shqiperine dhe vendet e ballkanit, ka eskluzivitet shitjen e pijes energjike b52 origjinale nga hollanda, birren bavaria me alkol dhe pa alkol nga hollanda, ...

Shkoder, ofroj vend pune menaxher shitje - e re

B.M shpk

-
Shkodër, Shqipëri
Shkoder, ofroj vend pune menaxher shitje kompania "b.m" shpk ofron pozicion te lire pune, menaxher shitje ne shkoder . pozicioni: menaxher shitje ne shkoder . kompania "b.m"shpk me aktivitet tregtar dhe shtrirje ne te gjithe shqiperine dhe vendet e ballkanit, ka eskluzivitet shitjen e pijes energjike b52 origjinale nga hollanda, birren ba...

Asistent menaxher dyqani në shkodër

Shkodër, Shqipëri
Partner.al kërkon një asistent menaxher dyqani në shkodër, për një kompani të suksesshme që operon në fushën e shitjeve me pakicë të artikujve për fëmijë. detyrat dhe përgjegjësitë: menaxhon dhe monitoron stokun e dyqanit në tërësi si të marketit edhe të magazinës duke u kujdesur për sigurinë e produktit. monitoron ekspozimin e produkteve...

Shkoder, ofroj vend pune menaxher shitjesh, shkodër

Profesionisti Recruitment Agency

-
Shkodër, Shqipëri
Profesionisti recruitment agency , për llogari të një klienti lider në sektorin e shitjes b2b, është në kërkim të një menaxheri shitje. përmbledhja e pozicionit: menaxheri i shitjes do të mbikëqyrë marrëdhëniet e kompanisë me klientët e saj të rinj apo ekzistues. ju do të jeni përgjegjës për marrjen dhe mirëmbajtjen e klientëve duke kuptu...

Bedstation bar&hostel kerkon te punesoje menaxher

Bedstation Bar&Hostel

-
Shkodër, Shqipëri
Kriteret qe kerkohen jane: -eksperienc pune -te kete leje drejtimi -te zoteroje minimumi nje gjuhe te huaj (anglisht) me shume perben avantazh -te jete flexibel me oraret -te kete komunikim te mire

Drejtues dyqani shkoder

Shkodër, Shqipëri
Kompania globe , e krijuar në vitin 2000, lider ne fushen e tregetimit te pajisjeve elektronike dhe elektroshtepiake te brandeve më të mira nderkombetare me çelësin e suksesit “ stafin e përkushtuar ndaj kerkesave dhe pritshmerive te klientit” kerkon te punesoje: drejtues i dyqanit globe ne shkoder detyrat/pergjegjesite e pergjithshme te ...

Ekonomist

Godija Hotel & Suites

-
Shkodër, Shqipëri
Përshkrimi "godija hotel & suites nje resort turistik i pozicionuar në bregdetin e velipojes i themeluar qe nga viti 2005 nga pasioni dhe vullneti i familjes se bashku me perkushtimin e stafit duke u kthyer ne nje nder vendet me të pëlqyera te mikpritjes nga vendas dhe te huaj." kerkojme: ekonomist- bar restoranti detyrat te kontrolloje s...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher shkoder

Njoftime pune menaxher shkoder dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane