Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Sarandë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

menaxher - Sarandë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 8 nga 8 rezultate (Këshilla për kërkim)

Sarande, ofroj vend pune menaxher shitjesh

KOMPANIA BRUNES SH.P.K

-
Sarandë, Shqipëri
Kompania brunes sh.p.k. , një kompani lider në fushën e mobilimit dhe tregtimit të hidrosanitareve dhe pllakave, në sajë të zgjerimit të aktivitetit, kërkon kandidatë meshkuj për pozicionin menaxher shitjesh per ne sarande ! -të zotërojë kualifikime universitare në fushën e menaxhimit të biznesit, -të ketë përvojë në kete fushe. -të jetë ...

Sarande, ofroj vend pune menaxher shitjesh

Ar-bi Service Shpk

-
Sarandë, Shqipëri
Yes cash&carry pjese e ar-bi service shpk kerkon te punesoj, menaxher shitjesh per qytetin e sarandes. aftesite dhe kualifikimet: *te kete eksperience pune. *te zoteroj patente te klasit b. *te kete fleksibilitet ne orare. *te kene aftesi komunikimi. *te kete aftesi menaxhuese. te interesuarit jane te lutur te dergojne aplikimin e tyre me...

Sarande, ofroj vend pune menaxher terreni

KOMPANIA BRUNES SH.P.K

-
Sarandë, Shqipëri
Kompania "brunes" sh.p.k. , një kompani lider në fushën e mobilimit dhe tregtimit të hidrosanitareve dhe pllakave, në sajë të zgjerimit të aktivitetit, kërkon kandidatë meshkuj për pozicionin menaxher terreni per qytetin e sarandes! -të zotërojë kualifikime universitare në fushën e menaxhimit të biznesit, -të ketë përvojë në kete fushe mi...

Sarande, ofroj vend pune menaxher/e shitjesh (showroom) - e re

KOMPANIA BRUNES SH.P.K

-
Sarandë, Shqipëri
Kompania "brunes" sh.p.k. , një kompani lider në fushën e mobilimit dhe tregtimit të hidrosanitareve dhe pllakave, në sajë të zgjerimit të aktivitetit, kërkon kandidatë potencialë për pozicionin menaxher/e shitjesh (showroom) per qytetin e sarandes! detyrat dhe përgjegjësitë : 1. mirëmban rrjetin e klientëve ekzistues dhe identifikon klie...

Bougainville kërkon të punësojë finacier/e dhe asistente housekeeping menaxher

Sarandë, Shqipëri
Bougainville bay resort & spa kërkon të punësojë: – financier/e; – asistente housekeeping menaxher; të interesuarit luten të dergojnë cv-në në adresën e emailit: [email protected] ose të kontaktojnë në numrin e telefonit: +355686082912

Marchendiser sarande

Big Market

-
Sarandë, Shqipëri
Përshkrimi marchendiser (ndjekes i ecurise se produkteve ne market) detyrat influencon në rritjen e shitjeve, dhe zgjerimin e tregut per produktet e kompanise ne zonen e tij duke mbajtur ne menyre sistematike marredheniet me klientet ekzistuese, duke kujdesur për raftimin prezencën, çmimet dhe skadencat e produkteve. ёshtë përgjegjës për ...

Bougainville bay kërkon staf për sezonin turistik 2021

Sarandë, Shqipëri
Bougainville bay resort & spa eshte ne kerkim te: – menaxher restoranti; – shef salle – recepsionit/e – recepsionsit turni i trete – asistente housekeeping menaxher – pasticier/e – punonjese pastrimi – kuzhinier/e – ndihmes kuzhinier/e – kamarier/e bari & restoranti – ndihmes kamarier/e – banakier/e – ndihmes banakier/e – barist/e – bell ...

Greqi, ofroj vend pune pastrues / pastruese / punetor hotelerie

EUROKEP

-
Sarandë, Shqipëri
Kompani hotelerie që ofron shërbime të pastrimit, higjienës dhe mirëmbajtjes në zyra, spitale, hotele,fabrika, dyqane që kërkojnë të rekrutojnë për punësim të drejtpërdrejtë: pastrues / pastruese / punetor hotelerie për punësim të përhershëm / me orar të pjesshëm, në sarande. falas ushqimin edhe dhomen e gjumit per punet ne hotele sarande...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher sarande

Njoftime pune menaxher sarande dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane