Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

menaxher - Prizren

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 64 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher të shitjes

LAMBARIO

-
Prizren, Kosovë
Kompania lambario , e cila ësht ë lidere n ë fush ën e ndriqimit, e cila ka deg ën q ëndrore n ë prizren n ë nj ë ambient shum ë t ë k ëndsh ëm pune, k ërkon t ë pun ësoj nj ë: menaxher të shitjes . nese jeni pun ëtor dhe i p ërkushtuar,lambario ësht ë nj ë vend ideal p ër t ë ngritur karrier ën n ë nj ë nivel tjet ër: detyrat dhe përgjeg...

Menaxher/e të shitjes

LAMBARIO

-
Prizren, Kosovë
Kompania lambario , e cila është lidere në fushën e ndriqimit, e cila ka degën qëndrore në prizren në një ambient shumë të këndshëm pune, kërkon të punësoj një: menaxher/e të shitjes . nese jeni punëtor dhe i përkushtuar,lambario është një vend ideal për të ngritur karrierën në një nivel tjetër: detyrat dhe përgjegjësitë : të kontribojë n...

Menaxher i shitjes, financier/e

HRC Kosova

-
Prizren, Kosovë
“hrc kosova ” është kompani e specializuar e cila ofron shërbime të rekrutimit dhe burimeve njerëzore. “hrc kosova” në emër të klientit të saj, një nga kompanitë më prestigjioze në industrinë e ndriqimit e cila është lidere në shitjen e materialeve elektrike me shumicë dhe pakicë në kosovë dhe në tregun ndërkombëtar me lokacion në prizren...

Menaxher i shitjes, financier/e

HRC KOSOVA

-
Prizren, Kosovë
“hrc kosova” është kompani e specializuar e cila ofron shërbime të rekrutimit dhe burimeve njerëzore. “hrc kosova” në emër të klientit të saj, një nga kompanitë më prestigjioze në industrinë e ndriqimit e cila është lidere në shitjen e materialeve elektrike me shumicë dhe pakicë në kosovë dhe në tregun ndërkombëtar me lokacion në prizren,...

Menaxher/e të shitjes (prizren)

Lambario

-
Prizren, Kosovë
Kompania lambario , e cila eshte lidere ne fushen e ndriqimit, e cila ka degen qendrore ne prizren ne nje ambient shume te kendshem pune, kerkon te punesoj nje: menaxher te shitjes nese jeni punetor dhe i perkushtuar, lambario eshte nje vend ideal per te ngritur karieren ne nje nivel tjeter detyrat dhe përgjegjësitë : të kontribojë në har...

Shef të punishtes (menaxher të objektit) dhe arkitekt

newcoelan

-
Prizren, Kosovë
Kërkojmë shef të punishtes (menaxher të objektit) dhe arkitekt me përvojë të cilët do të punojnë në projektin tonë për objekte banesore në komunën e prizrenit. kualifikimet e nevojshme: · diplomë universitare në degën e inxhinierisë së ndërtimtarisë (konstruktiv) për pozitën shef të punishtes dhe të arkitekturës për pozitën arkitekt · të ...

Vende të lira pune (7) central park- prizren

Koha Grill

-
Prizren, Kosovë
“koha grill” së shpejti pritet të hapet edhe në ambientet e qendrës më të re tregtare në prishtinë, “central park”. për kete arsye ka hapur konkurs për pranimin e punëtorëve në kategori të ndryshme, duke përfshirë: menaxher/e skarist sallater ndihmës kuzhine arkatare enëlarëse pastruese mënyra e aplikimit: të gjithë të interesuarit ju fto...

Zv.menaxher/e marketi, arkatare, sektorist/e

Viva Fresh Store

-
Prizren, Kosovë
Https://vivafresh-rks.com/aplikimet/apliko-per-prizren/ tagged as: arkatare, menaxher marketi, menaxhere marketi, prizren, sektorist, sektoriste, viva fresh store

Analist-e kreditor-e - e re

Kreditimi Rural i Kosoves

-
Prizren, Kosovë
Kreditimi rural i kosovës sh.p.k., është institucionmikrofinanciar i regjistruar në bqk, me mision të ofroj shërbime financiare përklientët me të ardhura të ulëta, me fokus të veçantë për bizneset mikro, tëvogla, bujqësore dhe aktivitetet tjera në zonat rurale dhe urbane, me fokusprioriteti në bujqësi dhe një vëmendje të veçantë për qëndr...

Burime njerëzore

Kosovazo

-
Prizren, Kosovë
Konkurs pune ne jemi një kompani ndërkombëtaree specializuar në prodhimin dhe tregtimin e produkteve inovative të kopshtit. përmë shumë se 20 vjet, ne jemi të vendosur në tregun gjerman dhe zviceran meproduktet tona me një standard të lartë cilësie. për fabrikën tonë në prizren, ecila aktualisht është në ndërtim e sipër, ne po kerkojmë pu...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher prizren

Njoftime pune menaxher prizren dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane