Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Prishtinë (Fshij) Fshijini të gjitha

menaxher - Prishtinë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 948 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher - e re

Lounge Bar

-
Prishtinë, Kosovë
Bar restorant me lokacion ne nje nga qendrat me te reja ne prishtine, kerkon te punesoje manaxher me eksperience ne fushen e gastronimise. te interesuarit te kontaktojne ne telefon ( jo viber)

Menaxher/ marketingu

KiKxxl & evroTarget LLC

-
Prishtinë, Kosovë
Kikxxl & evrotarget llc vazhdon trendin e rritjes...ne po kërkojmë një menaxher marketingu që t'i bashkohet ekipit tonë në menaxhimin e rrjedhës dhe planifikimin e aktiviteteve të marketingut... detyrat dhe përgjegjësitë kryesore • planifikon, organizon dhe siguron ekzekutimin e të gjitha aktiviteteve të marketingut në përputhje me strate...

Menaxher restoranti

EPPC Kosovo SH.P.K.

-
Prishtinë, Kosovë
Eppc kosovo kërkon një menaxher restoranti për klientin e saj, një kompani serioze dhe e sukseshme në ofrimin e shërbimeve të gastronomisë në prishtinë. përgjegjësitë kryesore: menaxhon operacionet e përditshme të restorantit; bën përzgjedhjen, trajnimin dhe mbikqyrjen e stafit me qëllim zhvillimin e dhe ngritjen e performancës së tyre; m...

Produkt menaxher/e - e re

ITD Prishtinë

-
Prishtinë, Kosovë
Itd prishtinë sh.p.k. ka filluar operimin në kosovë që prej vitit 2003 dhe është pjesë e një prej grupeve më të mëdha në rajon. është një ndër kompanitë më të mëdha dhe lider në teknologjinë e informacionit. itd prishtinë sh.p.k. është distributor i teknologjisë së informacionit duke patur në portofol brendet më të njohura ndërkombëtare s...

Produkt menaxher/e

ITD Prishtinë

-
Prishtinë, Kosovë
Itd prishtinë sh.p.k. ka filluar operimin në kosovë që prej vitit 2003 dhe është pjesë e një prej grupeve më të mëdha në rajon. është një ndër kompanitë më të mëdha dhe lider në teknologjinë e informacionit. itd prishtinë sh.p.k. është distributor i teknologjisë së informacionit duke patur në portofol brendet më të njohura ndërkombëtare s...

Menaxher dyqani / suharekë

Aztech

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania aztech është lider në fushën e shitjes me pakicë përlëminë e elektroshtëpiakeve në tregun kosovar. aktualisht kompania aztechzhvillon aktivitetin e saj në qytete të ndryshme të kosovës. kompania aztechshpall konkurs - vende të lira pune përpozitat: menaxher dyqani / suharekë kualifikimet: · preferohet të ketë të përfunduar së pak...

Menaxher i zyrës

EPPC Kosovo SH.P.K.

-
Prishtinë, Kosovë
Eppc kosovo kërkon një menaxher të zyrës për klientin e saj, kompani lidere në organizimin e eventeve biznesore. përgjegjësitë kryesore ndërtimi dhe zhvillimi i marrëdhënieve me klientë, nënkontraktorë, donatorë, sponsporë ekzistues dhe potencial; ndjekja e deadline-s sipas kalendarit të punëve dhe aktiviteteve; organizimi dhe administrim...

Instruktor - menaxher biznesi

Instituti Profesional ATC

-
Prishtinë, Kosovë
Instruktor për mësimdhjen në kursin profesional – menaxher i ndërmarrjeve mikro dhe të vogla. aplikanti duhet: – të ketë kryer studimet e larta në fakultetin ekonomik, dega administrim biznesi; – të ketë përvojë pune (të vërtetuar me librezë); – të ketë eksperiencë në mësimdhënie; – të njohë programet bazë të kompjuterit (microsoft office...

Menaxher i shitjes

Blue Filters Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
Blue filters kosova është kompani e cila u ofron klientëve sisteme të filtrimit të ujit, filtra uji, fishekë dhe pajisje të tjera të certifikuara nga nsf international, një organizatë udhëheqëse globale e pavarur e shëndetit publik dhe sigurisë. titulli i pozitës: menaxher i shitjes lokacioni: në të gjithë kosovën përgjegjësitë dhe detyra...

Menaxher i burimeve njerëzore

Aztech

-
Prishtinë, Kosovë
Kompaniaaztech është lider në fushën e shitjes me pakicë për lëminë eelektroshtëpiakeve në tregun kosovar. aktualisht kompania aztech zhvillonaktivitetin e saj në qytete të ndryshme të kosovës. kompania aztech shpallkonkurs - vende të lira pune për pozitën: menaxher i burimeve njerëzore (1 pozitë) detyrat dhepërgjegjësitë: · drejton proce...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher prishtine

Njoftime pune menaxher prishtine dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane