Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Pejë (Fshij) Fshijini të gjitha

menaxher - Pejë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 32 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher/e recepsioni - e re

Seraphine Plaza

-
Pejë, Kosovë
Hotel seraphine plaza është në kërkim të një pozite: menaxher/e recepsioni detyrat dhe përgjegjësitë: menaxhon recepsionistët, rezervimet dhe zbaton procedurat ditore, krijon zgjidhje për kërkesat e pa parashikuara dhe ankesat e klientëve, mbikqyr dhomat dhe është në komunikim me mirëmbajtëset, mbikqyr dhe siguron saktë hyrjen e informaci...

Menaxher/e recepsioni - e re

Seraphine Plaza

-
Pejë, Kosovë
Hotel seraphine plaza është në kërkim të një pozite: menaxher/e recepsioni detyrat dhe përgjegjësitë: menaxhon recepsionistët, rezervimet dhe zbaton procedurat ditore, krijon zgjidhje për kërkesat e pa parashikuara dhe ankesat e klientëve, mbikqyr dhomat dhe është në komunikim me mirëmbajtëset, mbikqyr dhe siguron saktë hyrjen e informaci...

Menaxher/e recepsioni - e re

Seraphine Plaza

-
Pejë, Kosovë
Hotel seraphine plaza është në kërkim të një pozite: menaxher/e recepsioni detyrat dhe përgjegjësitë: menaxhon recepsionistët, rezervimet dhe zbaton procedurat ditore, krijon zgjidhje për kërkesat e pa parashikuara dhe ankesat e klientëve, mbikqyr dhomat dhe është në komunikim me mirëmbajtëset, mbikqyr dhe siguron saktë hyrjen e informaci...

Menaxher/e kuzhine

Express Store

-
Pejë, Kosovë
Konkurs pune pozitat: menaxher/e kuzhine vendi: pejë lloji: orari plotë detyrat dhe përgjegjësitë: njohuri rreth paisjeve teknike te kuzhinës njohuri për përgaditje të ushqimeve të jetë profesional dhe i shkathët në fushën e gastronomisë përgjegjës për zhvillim dhe menaxhim te stafit. ju përfitoni: saktësi në pagë sigurim shëndetësorë asi...

Menaxher/e kuzhine

Express Store

-
Pejë, Kosovë
Konkurs pune pozitat: menaxher/e kuzhine vend i: pejë lloji: orari plotë detyrat dhe përgjegjësitë: njohuri rreth paisjeve teknike te kuzhinës njohuri për përgaditje të ushqimeve të jetë profesional dhe i shkathët në fushën e gastronomisë përgjegjës për zhvillim dhe menaxhim te stafit. ju përfitoni: saktësi në pagë sigurim shëndetësorë as...

Menaxher/e kuzhine

Express Store

-
Pejë, Kosovë
Konkurs pune pozitat: menaxher/e kuzhine vend i: pejë lloji: orari plotë detyrat dhe përgjegjësitë: njohuri rreth paisjeve teknike te kuzhinës njohuri për përgaditje të ushqimeve të jetë profesional dhe i shkathët në fushën e gastronomisë përgjegjës për zhvillim dhe menaxhim te stafit. ju përfitoni: saktësi në pagë sigurim shëndetësorë as...

Punëtor pastrimi në terren - e re

Kompania kristal b ofron pune per: puntor pastrimi ne terren (pejë) - 2 pozita kushtet: pervojë pune në pastrim (xhamave,objekteve,zyreve etj) të posedoj patentë shofer. paga 500€ bruto. kontrate pune 1vjeçare sigurim shendetsor te interesuarit të na kontaktojn në numrin e telefonit 049 348 468 , ose ne email-in kristal_b@hotmail.com

Pastruese

Life Fitness Peja

-
Pejë, Kosovë
Te kete provoje pune,te respektoj rregullat dhe orarin e punes. per me shume info kontakto ne tel 049566300

Pune

Kocon

-
Pejë, Kosovë
Profili i kompanisë: „kocon“ është një kompani me zyret e saj ne peje (semitronix), e cila është në bashkëpunim me kompaninë gjermane. ka një linjë të plotë të produkteve elektronike e bën shitjen e tyre ne tërë botën e cila ëshë e furnizuar nga prodhuesit me të njohur. ndërsa stafi i „kocon“ menaxhon përmbajtjen e produkteve elektronike ...

Liferues

Korporata RUGOVE

-
Pejë, Kosovë
Korporata rugove , është kompani vendore me përvojë shumëvjeçare në industrinë e ushqimit, me brende të mirënjohura kosovare si ujë rugove, djathë rugove dhe shije rugove. të interesuarit që duan të jenë pjesë e korporatës sonë, ftohen që të aplikojnë për pozitën e hapur të punës në depon e “ujë rugove” sh.p.k. në pejë. pozita e lirë ësht...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher peje

Njoftime pune menaxher peje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane