Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Mitrovicë (Fshij) Fshijini të gjitha

menaxher - Mitrovicë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 8 nga 8 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shitës në mitrovicë

Aztech

-
Mitrovicë, Kosovë
Aztech shpk është kompani lider me rrjetin më të madh të dyqaneve të shitjes me pakicë në lëmin e teknikës në tregun kosovar. momentalisht, kompania aztech shpk zhvillon aktivitetin e saj në 19 (nëntëmbëdhjetë) pika të shitjes në qytete të ndryshme të kosovës si në: prishtinë, prizren, pejë, gjakovë, mitrovicë, ferizaj, gjilan, suharekë, ...

Shkollim dhe punësim në gjermani

-

-
Mitrovicë, Kosovë
Për të gjithë të interesuarit në fushën e mjekësisë ofrojmë shkollim apo punësim në firmat gjermane në gjermani 🩺🎓 ata të cilët e kanë përfunduar shkollën e mjekësisë së përgjithshme, mund të aplikojnë për punësim në gjermani. personat të cilët e kanë përfunduar shkollën e mesme (drejtime të ndryshme: mjekësi, gjimnaz, ekonomi) mund të ...

Punesim jashte vendit

ThinkCreative Agency

-
Mitrovicë, Kosovë
Shume kompani nga qatari,uae,kanadaja,irlanda dhe vendet afrikane tashme te pasura per shkak te investitoreve kerkojne puntore te huaj ne fusha te ndryshme. nese jeni te interesuar kontaktoni 043-503-778 per meshume detaje!

Analist-e kreditor-e

Kreditimi Rural i Kosoves

-
Mitrovicë, Kosovë
Kreditimi rural i kosovës sh.p.k. , është institucion mikrofinanciar i regjistruar në bqk me mision të ofrojë shërbime financiare për klientët me të ardhura të ulëta, me fokus të veçantë për bizneset mikro, të vogla, bujqësore dhe aktivitetet tjera në zonat rurale dhe urbane. kreditimi rural i kosovës sh.p.k shpall: k o n k u r s për rekr...

Fairmed shpall konkurs per 20 agjent/e te shitjes

FAIRMED

-
Mitrovicë, Kosovë
Kompania gjermane fairmed kerkon 20 agjentë/e te shitjes! deshironi qe ëndrrat per një punë te mirë dhe stabile tu behen realitet, atëher aplikoni! kushtet te cilat duhet plotësuar për agjent te shitjes janë si ne vijim: - te ketë patent shofer te kategoris b - te kenë veturë personale - te jene komunikative (njohuri ne shitje direkte) - ...

Marketing për produkte medicinale

Unimed

-
Mitrovicë, Kosovë
Të interesuarit mund të shkrujn në whatsapp ose viber: +38349181441 për të caktuar datën dhe kohën për intervistë.

Agjent i shitjes ne teren

Librex

-
Mitrovicë, Kosovë
Kompania gjermane librex me seli ne ferizaj shpall konkurs per 25 vende te lira te punes kushtet per aplikim te ket vetur personale te jet mbi moshen 18 vjeqar qiftet kan perparsi paga me standarte evropiane bonuse ditore bonuse javore bonuse mujore trajnime jasht vendit qartifikime nga kompania per me shum info dergoje cv ne imell [email...

Agjent/e shitjesh

Front

-
Mitrovicë, Kosovë
Agjent/e shitjesh funksioni bazë dhe qëllimi i përgjegjësive agjenti/e shitjeve ndihmon në planifikimin dhe zhvillimin e strategjive të shitjes. duke u fokusuar në menaxhimin e marrëdhënieve me klientin, si dhe ngritjen, organizimin dhe bashkëpunimin me strukturat vartëse për realizimin e shitjeve. detyrat dhe përgjegjësitë detyra strateg...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher mitrovice

Njoftime pune menaxher mitrovice dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane