Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Lushnjë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

menaxher - Lushnjë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 8 nga 8 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher/e dyqani lushnje

Lushnjë, Shqipëri
Partner.al kërkon një menaxher/e dyqani në lushnje për një kompani, lider në tregëtimin e pajisjeve elektroshtëpiake. detyrat dhe përgjegjësitë: përgjegjës për të dorëzuar planin vjetor të xhiros dhe fitimit; menaxhimi dhe motivimi i skuadrës për të arritur objektivat dhe për të sigurur rendiment; menaxhimi i niveleve të stoqeve sipas bux...

Lushnje, ofroj vend pune menaxher eksporti

DIMENSION

-
Lushnjë, Shqipëri
Dimension për një kompani që tregton fruta-perime për industrinë horeca po kërkon të rekrutojë kandidatë për pozicionin vakant: “menaxher eksporti” detyrat dhe përgjegjësitë kryesore studimi dhe analizimi i tregjeve ndërkombëtare me synim shtrirjen dhe zgjerimin e të analizojë mundësitë e zhvillimit të biznesit në tregje ndërkombëtare. të...

Lushnje, ofroj vend pune menaxher mirembajtje

LUFRA shpk

-
Lushnjë, Shqipëri
Lufra kompania me fabrikë në lushnje, rrogozhinë dhe një fabrikë uji në dukat, vlorë, por edhe me produkte prezente në të gjithë shqipërinë, aktualisht kërkon të punësojë një menaxher mirembajtje, ne zyrat qendrore ne lushnje. menaxheri i mirëmbajtjes është përgjegjes për të menaxhuar punën dhe stafin e mirëmbajtjes, te sigurohet qe se ba...

Mundësi punësimi – metropol group: menaxher blerjesh/specialist prokurimesh

Europe Agency

-
Lushnjë, Shqipëri
Qyteti: lushnje titulli: menaxher blerjesh/ specialist prokurimesh paga: shume e kenaqshme kerkesat: ka pergjegjesi kontaktin me furnitoret per blerjen e produkteve per te gjithe rrjetin. kontrollon,cmimet,kushtet e kontratave me furnitoret per termat e pagesave, kthimeve dhe maturine ne kohe te kontratave dhe ndjek ecurine e porosive. an...

Lushnje, ofroj vend pune zv. menaxhere showroomi lushnje

billa

-
Lushnjë, Shqipëri
Lushnje ofroj vend pune menaxher shitjesh ne ekspozite- lushnje billa & co shpk, nje kompani e re, dinamike, me rritje vit pas viti ne fushen e tregtimit te pllakave, hidrosanitareve dhe parketeve, kerkon te punesoje menaxher shitjesh ne ekspoziten- lushnje pershkrimi i vendit te punes: 1. menaxhim i ekspozites ku perfshihen: a. kujdesi p...

Menaxhere dyqani

Lushnjë, Shqipëri
Partner.al kërkon një menaxhere dyqani në lushnje për një kompani të suksesshme distribucioni produktesh kozmetike dhe parukerie. detyrat dhe përgjegjësitë: përgjegjësi për aktivitetin e shitjeve dhe menaxhimin e përditshëm të dyqanit; menaxhon, organizon, monitoron, trajnon dhe vlerëson punën e punonjësve nën mbikqyrje; bashkëpunon me pu...

Small business agro relationship manager, lushnje - e re

Intesa Sanpaolo Bank Albania

-
Lushnjë, Shqipëri
Përshkrimi të veprojë si pikë kryesore e kontaktit midis bankës dhe një grupi të caktuar klientësh të përcaktuar si “klientë sb”, të kryejë të gjitha aktivitetet për të zhvilluar biznesin duke patur një portfolio më në përputhje me politikat dhe procedurat e bankës; të gjenerojë biznes me qëllim që të realizoj buxhetin individual, sipas k...

Ekonomist/e fier

LUFRA

-
Lushnjë, Shqipëri
Përshkrimi lufra shpk , e krijuar mbi 29 vite më pare, është sot kompania më e madhe e produkteve te qumeshtit në vend. me fabrikë në lushnje, rrogozhinë dhe një fabrikë uji në dukat, vlorë, dhe prezente në të gjithë shqipërinë me mbi 40 produkte të ndryshme për konsumatorin. aktualisht, per zyrat e lushnje kërkon të punësojë një ekonomis...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher lushnje

Njoftime pune menaxher lushnje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane