Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Lipjan (Fshij) Fshijini të gjitha

menaxher - Lipjan

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 18 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher i shitjes, mekanik për makineri eskavator

Lexalko Sh.P.K.

-
Lipjan, Kosovë
Shoqëria “lexalko” sh.p.k. me seli në lipjan, me numër të regjistrimit të biznesit 70965704, adresa: rr. ibrahim rugova duke u bazuar në dispozitat e nenit 8 të ligjit të punës, ligji nr.03/l- 212. k o n k u r s për këtë vend pune: 1) menaxher i shitjes (1 vend) 2)mekanik per makineri eskavator (1 vend) menaxher i shitjes per eskavator(1 ...

Menaxher i shitjes, mekanik për makineri eskavator

LEXALKO SH.P.K.

-
Lipjan, Kosovë
Shoqëria "lexalko" sh.p.k. me seli në lipjan, me numër të regjistrimit të biznesit 70965704, adresa: rr. ibrahim rugova duke u bazuar në dispozitat e nenit 8 të ligjit të punës, ligji nr.03/l- 212. k o n k u r s për këtë vend pune: 1)menaxher i shitjes (1 vend) 2)mekanik per makineri eskavator (1 vend) 1. menaxher i shitjes per eskavator ...

Vende të lira pune

Plus Paints

-
Lipjan, Kosovë
Konkurs për punë plus paints është kompani tashmë lidere që nga viti 2008, e cila meret me një sërë shërbimesh dhe ofron një gamë të gjerë të produkteve si ngjyra industriale dhe produkte të ndryshme për bizneset që meren me materiale si dru, hekur dhe metal. kompania plus paint ofron ambient të mirë të punës, zhvillim në karrierë, benefi...

Pozita të ndryshme

Hoja Consulting

-
Lipjan, Kosovë
Konkurs për punë plus paints është kompani tashmë lidere që nga viti 2008, e cila meret me një sërë shërbimesh dhe ofron një gamë të gjerë të produkteve si ngjyra industriale dhe produkte të ndryshme për bizneset që meren me materiale si dru, hekur dhe metal. kompania ofron ambient të mirë të punës, zhvillim në karrierë, benefite dhe kush...

Pozita të ndryshme

Hoja

-
Lipjan, Kosovë
Konkurs për punë plus paints është kompani tashmë lidere që nga viti 2008, e cila meret me një sërë shërbimesh dhe ofron një gamë të gjerë të produkteve si ngjyra industriale dhe produkte të ndryshme për bizneset që meren me materiale si dru, hekur dhe metal. kompania ofron ambient të mirë të punës, zhvillim në karrierë, benefite dhe kush...

Operator në makinat cnc & waterjet

PARADISO

-
Lipjan, Kosovë
Konkurs: 1 operator në makinat cnc & waterjet lokacioni: lipjan kualifikimet: të ketë së paku të përfunduar shkollën e mesme, përparësi i diplomuari në drejtime inxhinierike apo elektronike. njohuri të gjuhës angleze. të ketë përvojë pune, përparësi me përvojë në cnc. komunikativë dhe fleksibil në punë. përshtatje në punë ekipore. të pose...

Përgjegjës për blerje

KIPPER

-
Lipjan, Kosovë
Konkurs për plotësimin e vendit të punës përgjegjës për blerje regjioni: lipjan kualifikimet: diplomë në arsim të lartë në sferën e ekonomisë/administrim të biznesit minimum 2 vjet përvoje pune në fushën përkatëse aftësi të analitikës njohje e mirë e microsoft excel (njohje e softwerev tjera ne fushën përkatëse llogaritet si përparësi) af...

Vende te lira pune

IDEAL KAMINA

-
Lipjan, Kosovë
- puntor i cili ka njohuri per zidim te bllokave te bardh - puntor per lyrjen e mureve me (me lepak,fasad,gled,etj) te gjithe te interesuarit mund te na kontaktojn ne: +383 44 944 305

Kerkohet depoist

DRITA-AAE SHPK

-
Lipjan, Kosovë
Kerkohet depoist nga kompania drita-aae shpk kompania drita-aae shpk ben shitjen e materialeve per ngrohje qendrore dhe ujesjelles dhe gjithashtu prodhim. aplikuesi duhet te kete patent shofer mosha me e larte 35 vjeq te njoh sado pak punen si depoist orari i punes : e hene - e premte 8:00 deri 18:00 e shtune 8:00 deri 16:00 ne raste duhe...

Depoist

DRITA-AAE

-
Lipjan, Kosovë
Drita-aae shpk eshte kompani serioze e cila ben shitjen dhe distribuimin e materialeve per ujesjelles, ngrohje , ventilim , mjete pune etj. lokacioni eshte ne magjistralen prishtine - ferizaj ne rruge te lagjjes marigona residence . po ashtu kerkon depoist serioz me pervoje pune , i cili arrin te jete i kualifikuar me shkollim , te kete s...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher lipjan

Njoftime pune menaxher lipjan dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane