Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Lezhë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Lloji

menaxher - Lezhë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 11 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher cilesie - e re

Lezhë, Shqipëri
• pergjegjes per hartimin dhe permiresimin e vazhdueshem te sistemeve te manaxhimit te cilesise se kompanise (qms) duke percaktuar sakte proceset dhe shkembimet e informacionit ne lidhje me matjen dhe permiresimin e cilesise. • pergjegjes per mbikqyrjen e te gjithe rrjedhes se komunikimit dhe informacionit me qellim integrimin e te gjitha...

Asistent menaxher

AZA Electronic

-
Lezhë, Shqipëri
Përshkrimi aza electronics eshte ne kerkim te pozicionit: asistent menaxher vendodhja: lezhe përmbledhja e pozicionit: asistent menaxheri i dyqanit mbështet dhe ndihmon menaxherin e dyqanit në organizimin e të gjithë punëve në dyqan sipas politikës së kompanisë; përgjegjësia kryesore e tij është ndjekja e përditshme e punëve me qëllim dre...

Ekonomist/menaxher

Lezhë, Shqipëri
Kerkohet ekonomist/menaxher page e diskutueshme transporti i siguruar nga kompania toma oil -rreshen numer telefoni : pozicione te tjera: kuzhinier/e , banakier/e , shites/e dyqani , punonjes karburanti. afati i fundit i aplikimit: 12/12/2024 21:02

Menaxher cilesie lezhe

INCA Nord Fish shpk

-
Lezhë, Shqipëri
Përshkrimi inca po kerkon nje menaxher cilesie qe te kete eksperience per te ndertuar dhe per te menaxhuar te gjithe sistemin menaxherial ne perputhje me standartet iso 9000 apo iso 22000; dhe te dije te beje: hartim, monitorim dhe implementimin e procedurave; perditesimi i procedurave; trajnimi i personelit ne perputhje me procedurat; ta...

Menaxher supermarketi lezhë

Lezhë, Shqipëri
Partner.al kërkon një menaxher supermarketi lezhë, për një klient i cili operon në fushën e fmcg. detyrat dhe përgjegjësitë: • menaxhon, koordinon dhe kontrollon operacionet në dyqan në përputhje me procedurat. • pergjegjes per trajnimin e stafit të angazhuar në dyqan. • kontrollon implementimin e proceseve në operacionet e dyqanit. • org...

Menaxher shitjesh horeca lezhë

Lezhë, Shqipëri
Partner.al kërkon një menaxher shitjesh horeca në lezhë , për një klient me 10 vite eksperiencë në fushën e distribucionit. detyrat dhe përgjegjësitë: vendos objektivat e shitjes duke parashikuar dhe zhvilluar kuotat e shitjeve vjetore per rajonin/territorin qe mbulon, duke projektuar volumin e pritshem te shitjeve; menaxhimi i zones të c...

Lezhe, ofroj vend pune menaxher terreni - e re

KOMPANIA BRUNES SH.P.K

-
Lezhë, Shqipëri
Kompania "brunes" sh.p.k. , një kompani lider në fushën e mobilimit dhe tregtimit të hidrosanitareve dhe pllakave, në sajë të zgjerimit të aktivitetit, kërkon kandidatë meshkuj për pozicionin menaxher terreni per qytetin e lezhes! -të zotërojë kualifikime universitare në fushën e menaxhimit të biznesit, -të ketë përvojë në kete fushe mini...

Shengjin, ofroj vend pune staf hoteli: menaxher, financier, recepsionist, kuzhunier, kamarier, sanitare etj.

Rafaelo 2002 sha

-
Lezhë, Shqipëri
Rafaelo resort , shengjin, lezhe mundësi e shkëlqyeshme punësimi ! resorti "rafaelo" , prane bregdetit te bukur te shengjinit , kërkon të punësojë të rinj ambiciozë për të punuar me profesionalizëm. pozicione vakante pune: -menaxher bar/restorant -punonjes supermarketi -financier/e -punonjes sherbimi -recepsionist/e -kuzhinier/e -ndihmes ...

Marchendiser lezhe

Big Market

-
Lezhë, Shqipëri
Përshkrimi marchendiser (ndjekes i ecurise se produkteve ne market) detyrat influencon në rritjen e shitjeve, dhe zgjerimin e tregut per produktet e kompanise ne zonen e tij duke mbajtur ne menyre sistematike marredheniet me klientet ekzistuese, duke kujdesur për raftimin prezencën, çmimet dhe skadencat e produkteve. ёshtë përgjegjës për ...

Lezhe, ofroj vend pune menaxhim

B.M shpk

-
Lezhë, Shqipëri
Lezhe, ofroj vend pune menaxher shitje kompania "b.m" shpk ofron pozicion te lire pune, menaxher shitje ne lezhe. pozicioni: menaxher shitje ne lezhe . kompania "b.m"shpk me aktivitet tregtar dhe shtrirje ne te gjithe shqiperine dhe vendet e ballkanit, ka eskluzivitet shitjen e pijes energjike b52 origjinale nga hollanda, birren bavaria m...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher lezhe

Njoftime pune menaxher lezhe dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane