Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Gjilan (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Lloji

menaxher - Gjilan

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 12 rezultate (Këshilla për kërkim)

Zyrtar/e ligjor/e për kolektime

Finca Kosovo

-
Gjilan, Kosovë
Finca është institucion financiar amerikan, që operon në euroazi, lindje të mesme, afrikë dhe amerikë latine, duke shërbyer mbi 2.7 milion klientë. me qëllim të rritjes së efikasitetit në operacione, finca kosovë shpallë: konkurs zyrtar/e ligjor për kolektime– dega gjilan përgjegjësitë: të kontaktojë dhe menaxhojë në baza të rregullta kli...

Zyrtar/e ligjor/e për kolektime

Finca Kosovo

-
Gjilan, Kosovë
Finca është institucion financiar amerikan, që operon në euroazi, lindje të mesme, afrikë dhe amerikë latine, duke shërbyer mbi 2.7 milion klientë. me qëllim të rritjes së efikasitetit në operacione, finca kosovë shpallë: konkurs zyrtar/e ligjor për kolektime– dega gjilan përgjegjësitë: të kontaktojë dhe menaxhojë në baza të rregullta kli...

Zyrtar/e ligjor për kolektime– dega gjilan

Finca Kosovo

-
Gjilan, Kosovë
Finca është institucion financiar amerikan, që operon në euroazi, lindje të mesme, afrikë dhe amerikë latine, duke shërbyer mbi 2.7 milion klientë. me qëllim të rritjes së efikasitetit në operacione, finca kosovë shpallë: konkurs zyrtar/e ligjor për kolektime– dega gjilan përgjegjësitë: të kontaktojë dhe menaxhojë në baza të rregullta kli...

Kerkohet puntore per shtepi

Pune private

-
Gjilan, Kosovë
Kerkohet nje puntore per shtepi per perkujdesje te moshuares, pune te perditshme ne shtepi (pergatitja e bukes, pastrim, mirmbajte etj.) e moshuara posedon shendet te mire, pushim 2 dit ne cdo 2 jave (varesisht edhe me marreveshje) pune ndodhet ne presheve rroga 400 euro banimi, ushqimi jane falas dhe te siguruara ju lutem te kontaktojn v...

Puno online në shtëpi dhe fito 300-500 euro

Kompania amerikane

-
Gjilan, Kosovë
Fito aq sa vlen cakto orarin tende puno part time apo full time fito 300 - 500 euro apo pa limit bashkohu në ekipen tone +38349105190 viber dhe whats app

Kerkohet puntore per shtepi

Pune private

-
Gjilan, Kosovë
Kerkohet nje puntore per shtepi, ne shtepi banon vetem nje e moshuar, e cila posedon shendet te mire (munde te ece, te haje, te fleje vetem) pune te perditshme ne shtepi (pergatitja e bukes, pastrim, mirmbajte etj.) pushim 2 dit ne cdo 2 jave (varesisht edhe me marreveshje) pune ndodhet ne presheve, serbi rroga 400 chf banimi, ushqimi jan...

Kerkoj pune

Arra

-
Gjilan, Kosovë
Kerkoje pune , pervoje pune si it me teper se 10 vite , kam aftesi te mira edhe si social media manager, wordpress website me shabllone, punoj edhe me paketen office si word, excel , design mesatare, per me teper mund te me kontaktoni tel ose email.

Agjent i shitjes ne teren

Librex

-
Gjilan, Kosovë
Kompania gjermane librex me seli ne ferizaj shpall konkurs per 25 vende te lira te punes kushtet per aplikim te ket vetur personale te jet mbi moshen 18 vjeqar qiftet kan perparsi paga me standarte evropiane bonuse ditore bonuse javore bonuse mujore trajnime jasht vendit qartifikime nga kompania per me shum info dergoje cv ne imell [email...

Agjent shitjes m/f

Librex

-
Gjilan, Kosovë
Kompania kompania zvicrrane me seli ne ferizaj shpall konkurs per 30 vende te lira te punes ne gjith territorin e kosoves ● agjent i shitjes ne teren ● kushtet per aplikim● te ket vetur personale● qiftet kan perparsi● mosha mbi 18 vjet rroga baz provizione ditore, javore, mujoreçartifikime nga kompaniatrajnime jasht vendit ● 15 vajza agje...

Konkurs pune për shitëse

N.T. CIRI

-
Gjilan, Kosovë
Pozitat e punë s të cilat ofrohen: 2 pozita të lira për shitëse. përshkrimi: të shërbej në shitje të produkteve si: tepiha, tepisona, produkte ortopedike, tapeta muri etj, duke mësuar cmimet dhe cilësitë e produkteve të cilat janë në shitje. të analizoj kërkesat e klientëve dhe të ju paraqitet atyre me zgjidhje dhe sugjerime të ndryshme ....

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher gjilan

Njoftime pune menaxher gjilan dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane