Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Gjakovë (Fshij) Fshijini të gjitha

menaxher - Gjakovë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 28 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher të dyqanit, dhe asistent të shitjes (2 pozita, m/f)

ORIKUM Grou

-
Gjakovë, Kosovë
Orikum grup është kompani që bën shitjenme shumicë dhe pakicë të produkteve p ë r ngrohje qendrore, ujësjellës, sanitari dhe vegla pune në tregun kosovartë brendeve me më renome në tregun botërorë. momentalisht, kompania orikum grupzhvillon aktivitetin e saj në dy pika të shitjes në: prishtinë dhe gjakovë për piken tonë të shtijës në gjak...

Fshati gjelber hap konkurs per 4 vende pune

FSHATI GJELBER

-
Gjakovë, Kosovë
Fshati gjelbër kërkon profesionistë që t’i bashkangjiten ekipës në këto pozita: - menaxher/e i shitjes në sektorin e ndërtimit - arkitekt/e - ekonomist/e - inxhinier/e ndërtimi -- të gjithë të interesuarit të dërgojnë cv: [email protected] afati për aplikim deri më 1 korrik

Teknik i elektrikës (2), teknik i ndërtimtarisë, punëtor krahu (4), shofer i kategorisë c - e re

Montkomerce

-
Gjakovë, Kosovë
Tags montkomerce commerce elektrike ndertimtari punetor krahu shofer kategoria c vende pune gjakove

Zyrtar/e ligjor/e, zyrtar/e i/e kolektimeve, praktikant/e (prishtinё, gjakovё, pejё, prizren, gjilan)

Debt Loan Recovery

-
Gjakovë, Kosovë
Debt loan recovery shpk – dlr ёshtё kompania e parё nё kosovё e specializuar nё ofrimin e shёrbimeve tё ndryshme pёr banka, institucione mikrofinanciare dhe të tjera. ne ofrojmë mundësi angazhimi të kandidatёve të motivuar dhe të interesuar për zhvillim personal dhe tё karrierёs pёr individё me ambicie, profesionalizёm dhe pёrkushtim pёr ...

Zyrtar/e ligjor/e, zyrtar/e i/e kolektimeve, praktikant/e (prishtinё, gjakovё, pejё, prizren, gjilan)

Debt Loan Recovery

-
Gjakovë, Kosovë
Debt loan recovery shpk – dlr ёshtё kompania e parё nё kosovё e specializuar nё ofrimin e shёrbimeve tё ndryshme pёr banka, institucione mikrofinanciare dhe të tjera. ne ofrojmë mundësi angazhimi të kandidatёve të motivuar dhe të interesuar për zhvillim personal dhe tё karrierёs pёr individё me ambicie, profesionalizёm dhe pёrkushtim pёr ...

Zyrtar/e ligjor/e, zyrtar/e i/e kolektimeve, praktikant/e

Debt Loan Recovery

-
Gjakovë, Kosovë
Debt loan recovery shpk – dlr ёshtё kompania e parё nё kosovё e specializuar nё ofrimin e shёrbimeve tё ndryshme pёr banka, institucione mikrofinanciare dhe të tjera. ne ofrojmë mundësi angazhimi të kandidatёve të motivuar dhe të interesuar për zhvillim personal dhe tё karrierёs pёr individё me ambicie, profesionalizёm dhe pёrkushtim pёr ...

Zyrtar/e kreditor/e dhe praktikant/e

KosInvest

-
Gjakovë, Kosovë
Kosinvest hap konkurs pune për: zyrtar kreditor dhe praktikant me mund ë si pun ë simi si zyrtar kreditor p ër rajonet : prishtin ë , gracanicë, shtrpce, gjilan, gjakove, malishev ë dhe therand ë kosinvest institucion mikrofinanciar i licencuar nga banka qëndrore e kosovës, si pjesë e grupit vision fund international, që operon në 28 shte...

Shitës

AZTECH

-
Gjakovë, Kosovë
Kompania aztech është lider në fushën e shitjes me pakicë për lëminë e elektronikës në tregun kosovar. aktualisht kompania aztech zhvillon aktivitetin e saj në qytete të ndryshme të kosovës. kompania aztech shpall konkurs - vende të lira pune për pozitat: shitës/e në gjakovë kualifikimet: · preferohet të ketë të përfunduar së paku shkolli...

Shitës në gjakovë

Aztech

-
Gjakovë, Kosovë
Kompania aztech është lider në fushën e shitjes me pakicë për lëminë e elektronikës në tregun kosovar. aktualisht kompania aztech zhvillon aktivitetin e saj në qytete të ndryshme të kosovës. kompania aztech shpall konkurs - vende të lira pune për pozitat: shitës/e në gjakovë kualifikimet: · preferohet të ketë të përfunduar së paku shkolli...

Shitës/e në gjakovë

AZTECH

-
Gjakovë, Kosovë
Kompania aztech është lider në fushën e shitjes me pakicë për lëminë e elektronikës në tregun kosovar. aktualisht kompania aztech zhvillon aktivitetin e saj në qytete të ndryshme të kosovës. kompania aztech shpall konkurs – vende të lira pune për pozitat: shitës/e në gjakovë kualifikimet: · preferohet të ketë të përfunduar së paku shkolli...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher gjakove

Njoftime pune menaxher gjakove dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane