Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Fier (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

menaxher - Fier

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 10 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher showroomi

DIMENSION

-
Fier, Shqipëri
Dimension është një kompani konsultuese, trajnuese dhe zbatuese në fushën e menaxhimit strategjik të burimeve njerëzore me një eksperiencë disa vjeçare të stafit të saj në sistemin e menaxhimit të burimeve njerëzore. për një kompani të suksesshme në fushën e retail, dimension po kërkon të rekrutojë kandidatë në pozicionin vakant: menaxher...

Fier, ofroj vend pune menaxher

Aiba

-
Fier, Shqipëri
Ofrojme vend pune ne pozicionin e menaxherit per zonen jugore te shqiperise. detyrat: rritja e efektivitetit te shitjes ne rajonin e tij. organizimi i punes per gjithsecilin nga agjentet e terrenit. vendosja e objektivave. ndjekja nga afer e problematikave te rajonit. analize e detajuar per sa i perket performances. mirembajtja e klientev...

Fier kerkohet menaxher shitjesh ne terren

Akademia Progress

-
Fier, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te menaxher shitje ne terren fier: kriteret qe duhet te plotesoj kandidati: -te kete disponibilitet te menjehershem -te kete eksperience minimumi 3 vite -te kete fryme bashkepunimi dhe komunikim korrekt -mosha e preferuar 25+ ofrohen: -kushte shume te mira pune -pagesa 50...

Fier, ofroj vend pune menaxher/e i mediave sociale

Hidro-Sistem sh.p.k

-
Fier, Shqipëri
Hidro sistem sh.p.k me adresë rruga:" leonardo murialdo" prane kishes katolike, fier, e cila merret me importin-exportin e produkteve hidraulike, ngrohje,ftohje,kaldaja ,panele djellore,kondicionere etj, të markave të ndryshme italiane, greke dhe gjermane. hidro sistem shpk kërkon të punësojë kandidate të motivuar dhe me eksperience pune ...

Fier, ofroj vend pune menaxher/e showroom-i per hidrosanitare

Hidro-Sistem sh.p.k

-
Fier, Shqipëri
Hidro sistem sh.p.k me adresë rruga :"leonardo murialdo" prane kishes katolike,fier, e cila merret me importin-exportin e produkteve hidraulike, ngrohje,ftohje,kaldaja ,panele djellore,kondicionere etj, të markave të ndryshme italiane, greke dhe gjermane. hidro sistem shpk kërkon të punësojë kandidate të motivuar dhe me eksperiencë pune s...

Koordinator/e magazine dhe logjistike filiali fier - e re

Eurolab Internacional Grup

-
Fier, Shqipëri
Përshkrimi eurolab internacional grup shpk, një ndër shoqëritë lider në fushën e importit dhe distribucionit në shqipëri, për shkak të zgjerimit të aktivitetit shpall pozicionin vakant; koordinator/e filiali fier pozicioni vakant: koordinator/e filiali fier departamenti: logjistika vendodhja: fier përmbledhje e pozicionit : koordinatori i...

Eurolab internacional grup kërkon të punesoje : agjent shitjesh fier

Fier, Shqipëri
Njoftim pune profili i kompanisë: eurolab internacional grup (eig) daton origjinën e saj në vitin 1995. fokusi i kompanisë është shitja dhe shpërndarja e produkteve në mënyrë të drejtpërdrejtë (dsd), duke u përqëndruar në kanalet on / off trade. eurolab internacional grup shpk mbulon disa tregje distribucioni të pavaruara ne: shqipëri, ko...

Eurolab internacional grup kërkon të punësojë: punëtor stikerimi

Fier, Shqipëri
Njoftim pune profili i kompanisë: eurolab internacional grup (eig) daton origjinën e saj në vitin 1995. fokusi i kompanisë është shitja dhe shpërndarja e produkteve në mënyrë të drejtpërdrejtë (dsd), duke u përqëndruar në kanalet on / off trade. eurolab internacional grup shpk mbulon disa tregje distribucioni të pavaruara ne: shqipëri, ko...

Shitese

Fier, Shqipëri
Mobileria prane ish-smt, ne qytetin e fierit ofron vend pune si shitese. kualifikimet qe kerkojme : - te kete aftesi shume te mira komunikuese. - te kete njohuri ne gjuhen angleze dhe/ose italiane. - te kete aftesite baze kompjuterike, si per paketen microsoft office dhe internet. ofrojme nje ambjent pune teper komod dhe page te kenaqeshm...

Teknokolor kerkohet ekonomiste

teknokolor

-
Fier, Shqipëri
Teknokolor shpk kerkon te punesoje ekonomist (e) (mbrostar-ura) fier albania kualifikimet ? te jene diplomuar ne nje nga deget e fakultetit te ekonomise. ? te jene perdorues te mire te programit finance 5. ? te kete eksperience pune ne fusha te ngjashme 2-3 vjet. ? te jene perdorues te mire te programeve te paketes ms office (vecanerisht ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher fier

Njoftime pune menaxher fier dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane