Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Ferizaj (Fshij) Fshijini të gjitha

menaxher - Ferizaj

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 37 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher/e, shitese

MOBILERIA MAISON

-
Ferizaj, Kosovë
Menaxher/e shpallje për pozitë të lirë: menaxher i përgjithshëm i shitjes dhe furnizimit përvoja e punës: 2 vjet + gjuha angleze: e nevojshme vendi i punës: mobileria maison (magjistralja ferizaj-prishtinë) puna ofrohet me kontratë afatgjate. gjithashtu, do të keni mundësi t’a kompletoni vet ekipën tuaj përcjellëse të shitjes. të interesu...

Menaxher, zëvendës menaxher, shitës/e në ferizaj

Aztech

-
Ferizaj, Kosovë
Kompania aztech është lider në fushën e shitjes me pakicë për lëminë e elektronikës në tregun kosovar. aktualisht kompania aztech zhvillon aktivitetin e saj në qytete të ndryshme të kosovës. kompania aztech shpall konkurs - vende të lira pune për pozitat: menaxher, zëvendës menaxher, shitës/e në ferizaj kualifikimet: · preferohet të ketë ...

Menaxher/ e dyqani!

NEPTUN

-
Ferizaj, Kosovë
Konkurs: menaxher/ e dyqani! ferizaj neptun kosova shpk është pjesë e balfin group e specializuar në tregëtimin e pajisjeve elektroshtëpiake. qëllimi i pozicionit: fokusi kryesor i një menaxheri/e është tu ofrojë klientëve një shërbim të jashtëzakonshëm dhe nje eksperiencë pozitive në blerje. pozicioni: menaxher/e dyqani departmenti: reta...

Menaxher i pergjithshem

Mobileria Maison

-
Ferizaj, Kosovë
Mobileria maison hap konkurs per menaxher te pergjithshem te lokalit.

Menaxher/e - sidi education ferizaj

Sidieducation ferizaj shpall konkurs për: menaxher/e – 1 vend i lir ë sidi education kosov ë qendra e gjuhëve të huajasidi education ferizaj sidieducation kosovë në kuadër të sidi group është rrjeti më i madh i shkollave përgjuhë të huaja dhe aftësim në rajon, si në kosov, shqipëri dhe maqedoni. ndër tëtjera sidi education është distribut...

Menaxher/e marketi, department manager/e

Viva Fresh Store

-
Ferizaj, Kosovë
Dërgo cv ose aplikacionin në: recruiting@vivafresh-rks.com për të aplikuar: klikoni ketu

Menaxher/e, zëvendësmenaxher/e, shitës/e

Aztech

-
Ferizaj, Kosovë
Kompania aztech është lider në fushën e shitjes me pakicë për lëminë e elektronikës në tregun kosovar. aktualisht kompania aztech zhvillon aktivitetin e saj në qytete të ndryshme të kosovës. kompania aztech shpall konkurs - vende të lira pune për pozitat: menaxher, zëvendës menaxher, shitës/e në ferizaj kualifikimet: preferohet të ketë të...

2 shites/e dhe 2 dekorist/e - e re

Deko Dardi

-
Ferizaj, Kosovë
Kompania deko dardi do te hapet ne shkurt 2023! kerkojm 2 shites/i dhe 2 dekorist/e. 2 lokale do te hapen ne qender te ferizajit. ju ofrojm: - orar te plot 8 deri 20 (me 1 or pauz) - mundesi avancimi - ambient i kendshem i punes - sigurim mjeksi private - rroga me dat te caktuar - pije falas - free wifi (- studentat dhe nxenxat jan te mir...

Asistent/e i/e shitjes (ferizaj)

FLO

-
Ferizaj, Kosovë
Ne si kompani po kërkojm profesionalist që të na ndihmojn të arrijmë një punë sa më të suksesshme. flo po kërkon të punësojë: kualifikimet për pozitën asistent/e i/e shitjes full time – i/e aftë për punë ekipore – organizative,fleksibile,dhe të jetë e gatshme për punën nën presion – njohuri të gjuhes angleze dhe turke, (e preferueshme), –...

Shitës/e

MADAME COCO

-
Ferizaj, Kosovë
Pozita : shitës/shitëse lokacioni : ferizaj ( ring mall ) nr tel : +38349 648-100 afati i konkursit : 08.09.2022 – 30.09.2022 kualifikim i nevojshëm : -aftësi komunikuese,iniciative -fleksibil në punë ekipore -njohja e ndonjërës prej gjuhëve të huaja konsiderohet përparesi -kualifikimi unifersitar konsiderohet përparësi email për aplikim ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher ferizaj

Njoftime pune menaxher ferizaj dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane