Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Durrës (Fshij) Fshijini të gjitha

menaxher - Durrës

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 65 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher eventesh - e re

VAS TOUR OPERATOR

-
Durrës, Shqipëri
Premium beach hotel, nje nga rezortet me luksoze ne bregdetin e durresit, po kerkon te punesoje nje menaxher eventesh. hoteli eshte i orientuar ne sherbimin ndaj biznesit dhe korporatave dhe ofron sherbime per standardin 5 *****. meaxheri i eventeve, takimeve, konferencave, punon ngushtesisht me menaxherin e hotelit dhe menaxheret e depar...

Menaxher supermarketi

Partner.al

-
Durrës, Shqipëri
Përshkrimi partner.al kërkon një menaxher supermarketi durrës, për një klient i cili operon në tregtimin e produkteve ushqimore. detyrat • menaxhon, koordinon dhe kontrollon operacionet në dyqan në përputhje me procedurat. • pergjegjes per trajnimin e stafit të angazhuar në dyqan. • kontrollon implementimin e proceseve në operacionet e dy...

Menaxher eventesh

VAS TOUR OPERATOR

-
Durrës, Shqipëri
Premium beach hotel, nje nga rezortet me luksoze ne bregdetin e durresit, po kerkon te punesoje nje menaxher eventesh. hoteli eshte i orientuar ne sherbimin ndaj biznesit dhe korporatave dhe ofron sherbime per standardin 5 *****. meaxheri i eventeve, takimeve, konferencave, punon ngushtesisht me menaxherin e hotelit dhe menaxheret e depar...

Menaxher supermarketi durrës

Durrës, Shqipëri
Partner.al kërkon një menaxher supermarketi durrës, për një klient i cili operon në tregtimin e produkteve ushqimore. detyrat dhe përgjegjësitë: • menaxhon, koordinon dhe kontrollon operacionet në dyqan në përputhje me procedurat. • pergjegjes per trajnimin e stafit të angazhuar në dyqan. • kontrollon implementimin e proceseve në operacio...

Durres kerkohet menaxher shitjesh

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te menaxher shitje ne durres kriteret qe duhet te plotesoj kandidati: -te kete disponibilitet te menjehershem -te kete eksperience minimumi 3 vite -te kete fryme bashkepunimi dhe komunikim korrekt -mosha e preferuar 25+ ofrohen: -kushte shume te mira pune -pagesa ma marre...

Menaxher/e shitjesh (f)

3B-Cosmetics

-
Durrës, Shqipëri
Jemi në kerkim te nje menaxhere (f) shitjesh me background profesional ( njohuri ne fushen e parukeris ) , i cili do te na ndihmoje ne realizimin e strategjise sone per zgjerimin e bazes se klienteve dhe rritjes se shitjeve mujore, ne sektorin e parukerive dhe qendrave estetike per femra dhe meshkuj .menaxheri do te jete pergjegjes per li...

Menaxher dyqani në durrës

Durrës, Shqipëri
Partner.al kërkon njëmenaxher dyqani në durrës, për një kompani të suksesshme që operon në fushën e shitjeve me pakicë të artikujve për fëmijë. detyrat dhe përgjegjësitë: menaxhon dhe monitoron stokun e dyqanit në tërësi si të marketit edhe të magazinës duke u kujdesur për sigurinë e produktit. monitoron ekspozimin e produkteve dhe zbaton...

Durres, ofroj vend pune menaxher dyqani - e re

E2 Partners

-
Durrës, Shqipëri
E2 partners albania, në emër të klientit të saj, aktualisht është duke rekrutuar për menaxher/e dyqani në durrës. përgjegjësitë kryesore: menaxhimi dhe motivimi i skuadrës për të rritur shitjet dhe për të sigurur rendiment; menaxhimi i niveleve të stokut sipas buxhetit dhe marrja e vendimeve kyçe për kontrollin e stokut; mbledhja, filtrim...

Durres, ofroj vend pune menaxher dyqani - e re

E2 Partners

-
Durrës, Shqipëri
E2 partners albania, në emër të klientit të saj, aktualisht është duke rekrutuar për menaxher/e dyqani në durrës. përgjegjësitë kryesore: menaxhimi dhe motivimi i skuadrës për të rritur shitjet dhe për të sigurur rendiment; menaxhimi i niveleve të stokut sipas buxhetit dhe marrja e vendimeve kyçe për kontrollin e stokut; mbledhja, filtrim...

Durres, ofroj vend pune menaxher

EXTRA MARKET

-
Durrës, Shqipëri
Durres, ofroj vend pune - menaxher extra market eshte nje rrjet supermarketesh ne qytetin e durresit dhe kerkon te punesoi : menaxher vendodhja: durres detyra dhe pergjegjesi: hartimi dhe zbatimi i planit te biznesit hartimi dhe zbatimi i aktiviteteve promocionale. hartimi dhe ndjekja e kontratave me furnitoret. analizimi dhe optimizimi i...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher durres

Njoftime pune menaxher durres dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane