Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Besianë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

menaxher - Besianë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent mjekësorë

Dream Pharma

-
Besianë, Kosovë
Pozicioni: "sales agent" kërkohet: -të jetë e diplomuar në një nga degët e universitetit të mjekësisë ose të marketingut. -të ketë eksperiencë minimale 1-2 vite. -të ketë aftësi bazë kompjuterike. -të ketë aftësi të mira komunikuese dhe bindëse. -të mos ketë angazhime të tjera. -të ketë patentë të klasit b. dream pharma ofron për kanditat...

Shitës/e në podujevë

Aztech

-
Besianë, Kosovë
Kompania aztech është lider në fushën e shitjes me pakicë për lëminë e elektronikës në tregun kosovar. aktualisht kompania aztech zhvillon aktivitetin e saj në qytete të ndryshme të kosovës. kompania aztech shpall konkurs - vende të lira pune për pozitat: shitës/e në podujevë kualifikimet: · preferohet të ketë të përfunduar së paku shkoll...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher besiane

Njoftime pune menaxher besiane dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane