Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:infiniti office (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

menaxher - infiniti office

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 18 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohet te punesohet menaxher blerjesh

infiniti office

-
Tiranë, Shqipëri
Kancelari “infiniti office” është rrjeti më i madh i kancelarisë në shqipëri duke operuar me një numër të madh dyqanesh në tiranë. “infiniti office” , nje kompani e suksesshme ne tregun e punës është gjithmonë në kërkim të një stafi kreativ, energjik dhe optimist në punë, pa patur paragjykime apo diferencime. në kuadër të zgjerimit të kom...

Inifiniti office kerkon te punesoje menaxher te pergjitheshem .

infiniti office

-
Tiranë, Shqipëri
Kancelari “infiniti office” është rrjeti më i madh i kancelarisë në shqipëri duke operuar me një numër të madh dyqanesh në tiranë. “infiniti office” , nje kompani e suksesshme ne tregun e punës është gjithmonë në kërkim të një stafi kreativ, energjik dhe optimist në punë, pa patur paragjykime apo diferencime. në kuadër të zgjerimit të kom...

Inifiniti office kerkon te punesoje menaxher te pergjitheshem

infiniti office

-
Tiranë, Shqipëri
Kancelari “infiniti office” është rrjeti më i madh i kancelarisë në shqipëri duke operuar me një numër të madh dyqanesh në tiranë. “infiniti office” , nje kompani e suksesshme ne tregun e punës është gjithmonë në kërkim të një stafi kreativ, energjik dhe optimist në punë, pa patur paragjykime apo diferencime. në kuadër të zgjerimit të kom...

“infiniti office” ofron pune sezonale .

infiniti office

-
Tiranë, Shqipëri
Kancelari “infiniti office” është rrjeti më i madh i kancelarisë në shqipëri, me një numër të madh dyqanesh në tiranë. kompania jone ofron pozicione pune sezonale ne sektore te ndryshem punesimi. paga; shume e kenaqshme . te interesuarit te na kontaktojne ne adresat e meposhtme: mail: infinitipuneisme@gmail.com mobile ;0693680136.

Kerkojme te punesojme monitorues kamerash .

infiniti office

-
Tiranë, Shqipëri
Kancelari “infiniti office” është rrjeti më i madh i kancelarisë në shqipëri, me një numër të madh dyqanesh në tiranë. pozicioni vakant: monitorues kamerash detyrat/ pergjegjesite: monitorimi i sistemeve te sigurise te vendosura ne ambjentet e “infiniti office” dhenia e informacioneve per sherbimet e ofruara. aftësi të mira komunikuese, n...

Ofrohet vend pune operator/e ne showroom .

infiniti office

-
Tiranë, Shqipëri
Kancelari “infiniti office” është rrjeti më i madh i kancelarisë në shqipëri duke operuar me një numër të madh dyqanesh në tiranëkerkon: operator/e ne showroom . detyrat dhe përgjegjësitë : • regjistrim i faturave të blerjeve dhe shitjeve. • kontrollon dhe gjeneron fletëdaljet/fletëhyrjet nga transferimi. • kontrollon produktet ne hyrje d...

Pozicione vakante pune: shites/e zona kombinat (full time )

infiniti office

-
Tiranë, Shqipëri
Kancelari “infiniti office” është rrjeti më i madh i kancelarisë në shqipëri, me një numër të madh dyqanesh në tiranë. infiniti office, gjithmonë është në kërkim të një stafi kreativ dhe optimist në punë, pa patur paragjykime dhe diferencime. pozicioni vakant i punes : shitëse në dyqan zona kombinat orari 7;30/ 15;30 detyrat dhe përgjegjë...

Kerkohet; shitës/e zona komuna e parisit (full/time)

infiniti office

-
Tiranë, Shqipëri
Kancelari “infiniti office ” është rrjeti më i madh i kancelarisë në shqipëri, me një numër të madh dyqanesh në tiranë. infiniti office, gjithmonë është në kërkim të një stafi kreativ dhe optimist në punë, pa patur paragjykime dhe diferencime. pozicioni vakant: shitëse zona komuna e parisit . orari 13;00/21;00 detyrat dhe përgjegjësitë: •...

Shpallet vakant pozicioni i punes : inventarizuese

infiniti office

-
Tiranë, Shqipëri
Kancelari “infiniti office” është rrjeti më i madh i kancelarisë në shqipëri. infiniti office, gjithmonë është në kërkim të një stafi kreativ dhe optimist në punë, pa patur paragjykime dhe diferencime. pozicioni: inventarizuese detyra dhe përgjegjësi: –është përgjegjës për numërimin e produkteve dhe bën validimin e tyre në sistem. – kryen...

Ofrohet mundesi punesimi: specialist marketingu

infiniti office

-
Tiranë, Shqipëri
Kancelari “infiniti office” është rrjeti më i madh i kancelarisë në shqipëri duke operuar me një numër të madh dyqanesh në tiranë. “infiniti office” , nje kompani e suksesshme ne tregun e punës është gjithmonë në kërkim të një stafi kreativ, energjik dhe optimist në punë, pa patur paragjykime apo diferencime. në kuadër të zgjerimit të kom...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - menaxher infiniti office

Menaxher infiniti office dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane