Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:VIBTIS (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

menaxher - VIBTIS

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher blerje

VIBTIS

-
Tiranë, Shqipëri
Pozicioni i punes : menaxher blerje tipi i punes: kohe e plote detyrat: – analizon te dhënat teknike te produkteve. – siguron qe produktet te përmbushin kriteret teknike qe kërkojnë projektet. – përditëson njohuritë teknike ne lidhje me produktet qe ka përgjegjësi. – zbaton procedurat e blerjes/prokurimit te kompanise – mban kontakt me pr...

Menaxher blerje

VIBTIS

-
Tiranë, Shqipëri
Njoftim vend i lire pune (menaxher blerje) pozicioni i punes : menaxher blerje tipi i punes: kohe e plote detyrat: - analizon te dhënat teknike te produkteve. - siguron qe produktet te përmbushin kriteret teknike qe kërkojnë projektet. - përditëson njohuritë teknike ne lidhje me produktet qe ka përgjegjësi. - zbaton procedurat e blerjes/p...

Menaxher blerje

VIBTIS

-
Tiranë, Shqipëri
Njoftim vend i lire pune (menaxher blerje) pozicioni i punes : menaxher blerje tipi i punes: kohe e plote detyrat: - analizon te dhënat teknike te produkteve. - siguron qe produktet te përmbushin kriteret teknike qe kërkojnë projektet. - përditëson njohuritë teknike ne lidhje me produktet qe ka përgjegjësi. - zbaton procedurat e blerjes/p...

Inxhinier elektrik

VIBTIS

-
Shqipëri
Vibtis kërkon inxhinier elektrik per sistemet fotovoltaike dhe teknik elektromekanik – vibtis është kompania e duhur për ty! mundësi punësimi si inxhinier elektrik per sistemet fotovoltaike dhe teknik elektromekanik në një nga kompanitë më të mëdha në shqipëri, vibtis. vibtis është kompania më e madhe në shqipëri në import – import/ekspor...

Inxhinier elektrik

VIBTIS

-
Shqipëri
Vibtis kërkon inxhinier elektrik per sistemet fotovoltaike dhe teknik elektromekanik – vibtis është kompania e duhur për ty! mundësi punësimi si inxhinier elektrik per sistemet fotovoltaike dhe teknik elektromekanik në një nga kompanitë më të mëdha në shqipëri, vibtis. vibtis është kompania më e madhe në shqipëri në import – import/ekspor...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - menaxher vibtis

Menaxher vibtis dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane