Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:VAS TOUR OPERATOR (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

menaxher - VAS TOUR OPERATOR

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher shitjesh

VAS TOUR OPERATOR

-
Tiranë, Shqipëri
Vas group kerkon te punesoje manaxher shitjesh per zyrat e tij ne tirane. kritere te vecanta: kandidati duhet te kete aftesi shume te mira komunikimi nderpersonal dhe te krijoje nje ambient miqesor ne ekipin e tij dhe me departamentet e tjere. te jete proaktiv ne krijimin dhe zbatimin e nje kalendari eventesh gjate vitit. kandidati duhet ...

Menaxher produkti / incoming

VAS TOUR OPERATOR

-
Shqipëri
Vas group kerkon te punesoje menaxher produkti prane zyres qendrore per departamentin incoming. detyrat dhe pergjegjesite: pergjegjes per krijimin dhe zhvillimin e metejshem te produktit pergjegjes per studimin e tregut, kerkesen, mundesite e shitjes, produktit ekzistues dhe konkurences. percakton nje skeme te qarte te produktit qe do te ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - menaxher vas tour operator

Menaxher vas tour operator dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane