Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Scopic (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Kompanitë
Lloji

menaxher - Scopic

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 20 rezultate (Këshilla për kërkim)

Remote senior web engineer

Scopic

-
Artanë, Kosovë
Are you on the hunt for exciting new challenges that boost your professional growth? if you’re an innovator by nature and a senior web engineer by trade, we’d love to hear from you! read on to see if you’d be a good fit for the scopic team of 250+ professionals from over 40 countries. at scopic, the virtual world is our home so this is a ...

Remote financial analyst

Scopic

-
Tiranë, Shqipëri
Are you onthe hunt for exciting new challenges that boost your professional growth? ifyou’re an innovator by nature and a financial analyst by trade,we’d love to hear from you! read on to see if you’d be a good fit for thescopic team of 250+ professionals from over 40 countries. at scopic,the virtual world is our home so this is a full-ti...

Remote financial analyst

Scopic

-
Tiranë, Shqipëri
Are you onthe hunt for exciting new challenges that boost your professional growth? ifyou’re an innovator by nature and a financial analyst by trade,we’d love to hear from you! read on to see if you’d be a good fit for thescopic team of 250+ professionals from over 40 countries. at scopic,the virtual world is our home so this is a full-ti...

Remote technical lead

Scopic

-
Prishtinë, Kosovë
Are you on the hunt for exciting new challenges that boost your professional growth? if you are a leader by nature and a software engineer by trade, we'd love to hear from you! read on to see if you’d be a good fit for the scopic team of 250+ professionals from over 40 countries. at scopic, the virtual world is our home, so this is a full...

Remote devops engineer

Scopic

-
Gjakovë, Kosovë
Scopic is seeking a devops engineer (intermediate+) with great cloud and scripting skills to join our team of 250+ professionals across 50 countries. the successful applicant will work with a team of talented pms, developers, designers, and qas to provide devops solutions and technical support for industry-leading applications. requiremen...

Remote technical lead

Scopic

-
Prishtinë, Kosovë
Are you on the hunt for exciting new challenges that boost your professional growth? if you are a leader by nature and a software engineer by trade, we'd love to hear from you! read on to see if you’d be a good fit for the scopic team of 250+ professionals from over 40 countries. at scopic, the virtual world is our home, so this is a full...

Remote technical lead

Scopic

-
Prishtinë, Kosovë
Are you on the hunt for exciting new challenges that boost your professional growth? if you are a leader by nature and a software engineer by trade, we'd love to hear from you! read on to see if you’d be a good fit for the scopic team of 250+ professionals from over 40 countries. at scopic, the virtual world is our home, so this is a full...

Remote full-stack php developer

Scopic

-
Tiranë, Shqipëri
Are you onthe hunt for exciting new challenges that boost your professional growth? ifyou’re a full-stack php developer with extensive experience workingwith yii , and willing to dive into intra-system complexity, we’d loveto hear from you! read on to see if you’d be a good fit for the scopic team of250+ professionals from over 40 countri...

Remote devops engineer new

Scopic

-
Tiranë, Shqipëri
Scopic is seeking a devops engineer (intermediate+) with great cloud and scripting skills to join our team of 250+ professionals across 50 countries. the successful applicant will work with a team of talented pms, developers, designers, and qas to provide devops solutions and technical support for industry-leading applications. requiremen...

Remote react native developer new

Scopic

-
Tiranë, Shqipëri
Are you on the hunt for exciting new challenges that boost your professional growth? if you’re an innovator by nature and a mobile developer by trade with focus on react native development, we’d love to hear from you! read on to see if you’d be a good fit for the scopic team of 250+ professionals from over 40 countries. at scopic, the vir...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - menaxher scopic

Menaxher scopic dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane