Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:PECB (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Lloji

menaxher - PECB

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 22 rezultate (Këshilla për kërkim)

Information security manager

PECB

-
Prishtinë, Kosovë
Information security manager overview pecb is looking for an information security manager to joinour team in prishtina, kosovo. if you are an experienced and energeticindividual, with great analytical and problem solving skills and someonewilling to participate in the growth of one of the biggest organizations in thecertification industry...

Information security manager

PECB

-
Prishtinë, Kosovë
Information security manager overview pecb is looking for an information security manager to join our team in prishtina, kosovo. if you are an experienced and energetic individual, with great analytical and problem-solving skills and someone willing to participate in the growth of one of the biggest organizations in the certification indu...

Seo manager

PECB

-
Prishtinë, Kosovë
Seo manager i. overview pecb is looking for an seomanager to join its team in prishtina, kosovo. if you are a passionateindividual with the desire to participate in the growth of one of the biggestorganizations in the certification industry, we have an opportunity for you.our team does not stop growing and we are looking for people with t...

Seo manager

PECB

-
Prishtinë, Kosovë
Seo manager i. overview pecb is looking for an seo manager to join its team in prishtina, kosovo. if you are a passionate individual with the desire to participate in the growth of one of the biggest organizations in the certification industry, we have an opportunity for you. our team does not stop growing and we are looking for people wi...

Seo manager

PECB

-
Prishtinë, Kosovë
Job description seo manager i. overview pecb is looking for an seo manager to join its team in prishtina, kosovo. if you are a passionate individual with the desire to participate in the growth of one of the biggest organizations in the certification industry, we have an opportunity for you. our team does not stop growing and we are looki...

Seo manager

PECB

-
Prishtinë, Kosovë
Job description seo manager i. overview pecb is looking for an seo manager to join its team in prishtina, kosovo. if you are a passionate individual with the desire to participate in the growth of one of the biggest organizations in the certification industry, we have an opportunity for you. our team does not stop growing and we are looki...

Video editor

PECB

-
Prishtinë, Kosovë
Video editor i. overview pecb is looking for a videoeditor to join its elearning team in prishtina, kosovo. if you are apassionate individual with the desire to participate in the growth of one ofthe biggest organizations in the certification industry, we have an opportunityfor you. our team does not stop growing and we are looking for pe...

Information security manager

PECB

-
Prishtinë, Kosovë
Information security manager overview pecb is looking for an information security manager to join our team in prishtina, kosovo. if you are an experienced and energetic individual, with great analytical and problem solving skills and someone willing to participate in the growth of one of the biggest organizations in the certification indu...

2x software business analyst

PECB

-
Prishtinë, Kosovë
Softwarebusiness analyst overview pecb is looking for two (2) software business analysts to join ourteam in prishtina, kosovo. if you are an experienced and energeticindividual, with great analytical and problem solving skills and someone willingto participate in the growth of one of the biggest organizations in thecertification industry,...

Chief technology officer (cto)

PECB

-
Prishtinë, Kosovë
Chieftechnology officer (cto) overview pecb is looking for a chieftechnology officer (cto ) to join the team in prishtina, kosovo. if youare an experienced and energetic individual with the desire to participate inthe growth of one of the biggest organizations in the certification industry,we have an opportunity for you. aboutpecb we are ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - menaxher pecb

Menaxher pecb dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane