Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Librex (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Kompanitë
Kategoritë

menaxher - Librex

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 34 rezultate (Këshilla për kërkim)

Telefoniste

Librex

-
Ferizaj, Kosovë
Kompania gjermane librex me seli ne ferizaj hap konkurs per 10 vende te lira te punes si telefoniste vrejte aplikantet duhet te jen te ferizajit dergoni cv tuaj ne [email protected] tel +38345216019

Agjent/e te shitjes

Librex

-
Ferizaj, Kosovë
Kompani zvirane librex eshte nje vend i mundesive per ata te cilet deshirojn me shum perfitime , ne ju ofrojm kushte shum te mira te punes, poashtu dhe kurse per aftesimin e kandidateve te cilet deshirojn te aftesohen , me qertifikime nderkombetare ne fushen e marketingut kompani ofron seminare te ndryshme brenda dhe jasht shtetit per aft...

Marketing

Librex

-
Ferizaj, Kosovë
Kompani librex shpall konkurs per pesembedhjet (15) vende te lira te punes agjent/e te shitjes dhe marketingut(djem dhe vajza) kandidatet apo aplikuesit duhet te jene nga mosha 18-45 vjeq per agjent tregtar ne gjith rajonet e kosoves kompania gjendet ne ferizaj por operojme ne te gjith kosoven pagesa rrog baze plus provizion alpikuesit du...

Agjent/e tregtar

Librex

-
Ferizaj, Kosovë
Kompani librex shpall konkurs per pesembedhjet (15) vende te lira te punes agjent/e te shitjes dhe marketingut(djem dhe vajza) kandidatet apo aplikuesit duhet te jene nga mosha 18-45 vjeq per agjent tregtar ne gjith rajonet e kosoves kompania gjendet ne ferizaj por operojme ne te gjith kosoven pagesa rrog baze plus provizion alpikuesit du...

Agjent/e te shitjes

Librex

-
Ferizaj, Kosovë
Ke menduar te fillosh punen me orar te caktuar dhe me nje pune ne zyre apo te leht, me pushim javore ne jemi ne kerkim te agjentave tregtar (meshkuj - femra ) ne ofrojm kushte shum te mira te punes, me standarde te larta, paga fikse duke filluar nga 250€ si dhe shperblime te ndryshme e duke dyfiahuar pagen , plus me bonuse te ndryshme , d...

Agjent/e te shitjes

Librex

-
Ferizaj, Kosovë
Ke menduar te fillosh punen me orar te caktuar dhe me nje pune ne zyre apo te leht, me pushim javore ne jemi ne kerkim te agjentave tregtar (meshkuj - femra ) ne ofrojm kushte shum te mira te punes, me standarde te larta, si dhe shperblime te ndryshme e duke dyfiahuar pagen , plus me bonuse te ndryshme , ditore, javore si dhe mujore per t...

Telefoniste

Librex

-
Ferizaj, Kosovë
Kompania gjermane librex me seli ne ferizaj hap konkurs per 10 telefoniste rroga baz plus provizione dergoni cv tuaj [email protected] tel +38345216019

Agjent i shitjes ne teren

Librex

-
Vushtrri, Kosovë
Kompania gjermane librex me seli ne ferizaj shpall konkurs per 25 vende te lira te punes kushtet per aplikim te ket vetur personale te jet mbi moshen 18 vjeqar qiftet kan perparsi paga me standarte evropiane bonuse ditore bonuse javore bonuse mujore trajnime jasht vendit qartifikime nga kompania per me shum info dergoje cv ne imell [email...

Agjent i shitjes ne teren

Librex

-
Viti, Kosovë
Kompania gjermane librex me seli ne ferizaj shpall konkurs per 25 vende te lira te punes kushtet per aplikim te ket vetur personale te jet mbi moshen 18 vjeqar qiftet kan perparsi paga me standarte evropiane bonuse ditore bonuse javore bonuse mujore trajnime jasht vendit qartifikime nga kompania per me shum info dergoje cv ne imell [email...

Agjent i shitjes ne teren

Librex

-
Shtime, Kosovë
Kompania gjermane librex me seli ne ferizaj shpall konkurs per 25 vende te lira te punes kushtet per aplikim te ket vetur personale te jet mbi moshen 18 vjeqar qiftet kan perparsi paga me standarte evropiane bonuse ditore bonuse javore bonuse mujore trajnime jasht vendit qartifikime nga kompania per me shum info dergoje cv ne imell [email...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - menaxher librex

Menaxher librex dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane