Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:LUFRA (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

menaxher - LUFRA

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher shitjesh

LUFRA

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi lufra kompania me fabrikë në lushnjë dhe rrogozhinë dhe me produkte prezente në të gjithë shqipërinë po kërkon të punësojë një menaxher shitjesh për kompaninë e ujit dukat shpk. detyrat mirëmbajtja e rrjetit ekzistues të klientëve dhe identifikimin e klientëve të rinj, nisur nga analiza të kujdesshme të portofolit ekzistues. in...

Tirane, ofroj vend pune menaxher burimesh njerezore

LUFRA

-
Tiranë, Shqipëri
Prej 19 vitesh dallohemi në tregun shqipëtar për cilësinë maksimale që u ofrojmë klientëve, për bashkëpunimin e fortë më fermerët dhe për përkujdesjen e veçantë ndaj stafit tonë dhe ndaj klientëve tanë. lufra kompania me fabrikë në lushnje, rrogozhinë dhe një fabrikë uji në dukat, vlorë, por edhe me produkte prezente në të gjithë shqipëri...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - menaxher lufra

Menaxher lufra dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane