Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Infosoft Group (Fshij) Fshijini të gjitha

menaxher - Infosoft Group

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 15 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistent menaxher produkti

Infosoft Group

-
Tiranë, Shqipëri
Infosoft group shpk, kerkon te punesoje: asistent menaxher produkti detyra dhe pergjegjesi: njeh mire gamen e produkteve qe mbulon dhe specifikimet e tyre. kryen porosite per produkte tek furnitoret. ndjek statusin e porosise ne sistemin e furnitorit perkates. njeh permbajtjen e kontratave te shitjes me furnitoret e produkteve qe mbulon. ...

Sales manager

Infosoft Group

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi infosoft group, is seeking to recruit: sales manager general summary: manages sales of the company's products and services within an assigned market segment. ensures consistent, profitable growth in sales revenues through positive planning and deployment. detyrat establishes and maintains relationships with existing and new cus...

Specialist logjistike

Infosoft Group

-
Tiranë, Shqipëri
Infosoft systems shpk, kërkon të punësojë: specialist logjistike detyra dhe përgjegjësi: mban marrëdhënie me furnitorët, njeh mirë kushtet e kontratave lidhur me çështjet e garancisë dhe post-garancisë. përdor sistemet aktuale për reklamimet apo blerjen e pjesëve të nevojshme për kthimin e sistemeve hardware në gjendje pune. kryen procese...

Sales manager

Infosoft Group

-
Tiranë, Shqipëri
Infosoft group, is seeking to recruit: sales manager general summary: manages sales of the company’s products and services within an assigned market segment. ensures consistent, profitable growth in sales revenues through positive planning and deployment. responsibilities: establishes and maintains relationships with existing and new cust...

Sales manager

Infosoft Group

-
Tiranë, Shqipëri
Infosoft systems shpk, is seeking to recruit: sales manager general summary: manages sales of the company’s products and services within an assigned market segment. ensures consistent, profitable growth in sales revenues through positive planning and deployment. responsibilities establishes and maintains relationships with existing and ne...

Microsoft dynamics nav/d365 business central developer

Infosoft Group

-
Tiranë, Shqipëri
Microsoft dynamics nav/d365 business central developer overview: join our team and be an integral part of our dynamics nav/d365 business central software development department. you will use your software development skills to create solutions that solve challenging client problems. if you love to code and are looking for an opportunity t...

Specialist/e finance

Infosoft Group

-
Tiranë, Shqipëri
Infosoft group shpk, kërkon të punësojë: specialist/e finance kërkesa për kandidatët: të ketë mbaruar studimet e larta pranë fakultetit ekonomik, financë – kontabilitet të ketë minimalisht 5 vjet eksperiencë pune si punonjës në financë & kontabilitet në kompani private. të njohë mirë planin kontabël dhe natyrën e regjistrimeve kontabël të...

Punonjes/e ne kontabilitet

Infosoft Group

-
Tiranë, Shqipëri
Infosoft group shpk, kerkon te punesoje: punonjes/e ne kontabilitet detyra dhe pergjegjesi: regjistron faturat e shitjes dhe fiskalizon faturat sipas ligjit nr. 87/2019, “për faturën dhe sistemin e monitorimit të qarkullimit” regjistron faturat e blerjes nga furnitore vendas dhe te importit regjistron pagesat per furnitoret dhe arketimet ...

Punonjes/e ne kontabilitet

Infosoft Group

-
Tiranë, Shqipëri
Infosoft group shpk, kerkon te punesoje: punonjes/e ne kontabilitet detyra dhe pergjegjesi: regjistron faturat e shitjes dhe fiskalizon faturat sipas ligjit nr. 87/2019, “për faturën dhe sistemin e monitorimit të qarkullimit” regjistron faturat e blerjes nga furnitore vendas dhe te importit regjistron pagesat per furnitoret dhe arketimet ...

Analist sistemesh erp

Infosoft Group

-
Tiranë, Shqipëri
Info business solutions ka nje pozicion vakant ne rolin: analist sistemesh erp pozicioni: analist sistemesh erp eshte pergjegjes per ndjekjen e te gjithe ciklit te nje projekti implementimi sistemesh menaxhimi, qe prej analizes dhe dizenjimit te kerkesave te klientit, konfigurimeve te sistemit, testimit, trajnimit te perdoruesve si dhe of...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - menaxher infosoft group

Menaxher infosoft group dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane