Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:ITE Grup sh.p.k (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

menaxher - ITE Grup sh.p.k

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher projekti - e re

ITE Grup sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi "ite group" paraqitet në tregun shqiptar si një nga firmat kryesore për materiale elektrike, pajisje elektronike dhe impiante fotovoltaike. "ite group" në rolin e shitjes me pakicë dhe distributorit në shqipëri, është përfaqësuese e firmave nga më prestigjiozet në botë. partnerët tanë të rëndësishëm janë: schneider electric, ph...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - menaxher ite grup sh p k

Menaxher ite grup sh p k dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane