Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:HANDIKOS (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

menaxher - HANDIKOS

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 16 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher/e projekti

HANDIKOS

-
Prishtinë, Kosovë
Termat e referencës

Zyrtar/e projekti

HANDIKOS

-
Prishtinë, Kosovë
Termat e referencës

Punëtor/e psiko-social/e

HANDIKOS

-
Prishtinë, Kosovë
Tor

Fizio-terapeut/e

HANDIKOS

-
Prishtinë, Kosovë
Termat e referencës

Punëtor/e psiko-social/e

HANDIKOS

-
Prishtinë, Kosovë
Termat e referencës

Vozitës

HANDIKOS

-
Prishtinë, Kosovë
Termat e referencës

Konkurs për pozitën ergoterapeut/e

HANDIKOS

-
Prishtinë, Kosovë
Termat e referencës

Ftesë për ofertë për furnizim me materiale didaktike

HANDIKOS

-
Prishtinë, Kosovë
Termat e referencës

Ftesë për ofertë për shërbime të taxit në komunën e prishtinës

HANDIKOS

-
Prishtinë, Kosovë
Termat e referencës

Ftesë për ofertë për shërbime të pastrimit

HANDIKOS

-
Prishtinë, Kosovë
Termat e referencës

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - menaxher handikos

Menaxher handikos dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane