Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:GooNext Al sh.p.k (Fshij) Fshijini të gjitha

menaxher - GooNext Al sh.p.k

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher marketingu

GooNext Al sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi nëse ke eksperiencë në shitje ose marketing dhe dëshiron të punosh duke shitur një shërbim ekskluziv nga google për tregu shqiptar, kjo është mundësia jote për tu bërë pjesë e ekipit të goonext al. çfarë ofrojmë: shërbime dhe produkte ekskluzive për tregun shqiptar. përqindje nga më të lartat në treg 15-20 % për çdo shitje. mun...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - menaxher goonext al sh p k

Menaxher goonext al sh p k dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane